Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudom felhívni magamra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom felhívni magamra a figyelmet ha vannak nálam szebbek is?

Figyelt kérdés
Teccik egy srác aki nagyon helyes és foggalmam sincs hogy hogyan szerethettetném magamba. Ugyanis neki egy másik lány jön be aki szerintem meg rondább nálam.. Tuom izlés kérdése. De tanácstalan vagyok és nagyon fáj az egész hogy rám se néz és elmegy mellettem mintha én lennék Miss levegő
2011. nov. 8. 13:26
 1/9 Problem? ***** válasza:
Oda mész és közlöd vele a tényeket ezt másképp nem lehet itt már kevés a jelek adása vagy felteszel mindent egy lapra és siker vagy bukás.
2011. nov. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"hogyan szerethettetném magamba. Ugyanis neki egy másik lány jön be"


Ezek kizáró okok.Túl felszínesen közelíted meg a dolgot,nem minden a külső.(legalábbis normál esetben nem)

2011. nov. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igaziból nem hiszem hogy csúnya lennék mert sokan szerelmesek belém csak azt nem értem h akk ő miért nem már minden praktikát bevetettem de csak égés lett belőle. Neki a normális lány nem jön be neki csak az emo-k mivel ő is az és nagyon helyes az egész megyébe sztem :/
2011. nov. 8. 13:38
 4/9 anonim ***** válasza:
Az egy dolog,hogy te minek tartod magad,de szerintem felületes vagy,meg gyerekes,de nagyon.
2011. nov. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Durrants egy nagyot és mindenki rád fog figyelni!
2011. nov. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ne égesd tovább magad, mert minél görcsösebben próbálkozol, annál megalázóbb lesz neked, legyen tartásod. ha nem tetszel neki és nem akar tőled semmit, akkor tótágast is állhatsz, de nem tudod magadba "szerettetni"
2011. nov. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
"Van aki szebb és van aki jobb, de olyan nincs aki én vagyok!"
2011. nov. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
"sokan szerelmesek beléd" ?? :D Ésn ezt elis hiszi szted vki?
2011. nov. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Választ keresek nem több kérdést.
2011. nov. 8. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!