Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Magamra haragíthattam (nem is...

Magamra haragíthattam (nem is hiszek ebben)?

Figyelt kérdés

A mi lakásunkban meghalt egy kislány (régen volt de rokon volt) betegségben és van egy nagy kép a falon róla. NA most kérdeztem apukámtól elég feldúlt állapotban ,hogy miért nem vesszük le ezt a képet amin idézem: ˇa halott kis csaj van ˇ ?. mondtam szebbeket is...

Aztán barátom elkezdett hülyülni hogy most ezért bosszút áll a kislány. Én meg csak röhögtem jó még ma sem hiszem el de furcsa hogy:

Álmennyezetünk van és olyan mintha szabályosan futna rajta valaki idönként ugyan ez az előszobánkba. És a kutya rendszeresen azt a sarkot nézi ahol semmi sincs csak a kép. magától nyílik ki néha az ajtó illetve csapódik be.... és hasonlóak

Na most ezt meséltem a barátnőimnek akik közölték hogy többet nem jönnek ide xD ! Én nem igazán tudom mind ezt elhinni....


2011. máj. 7. 13:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
magadra haragítottad..:s vedd le a képet sztem://
2011. máj. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Oksa de ha leveszem akkor abba maradnak ezek???
2011. máj. 7. 13:27
 3/12 A kérdező kommentje:
és ha otthagyom akkor megöl vagy mi??? csak mert nem tudom én nem annyira hiszek ebben az egészben :D de kiváncsi vagyok meggig fajulhat? és mire figyeljek oda? bánthatja a kutyámat mert nekem ő a mindenem akkor porrá zúzom a fejét én is!
2011. máj. 7. 13:29
 4/12 anonim ***** válasza:
88%

Az álmennyezet dolog ismerős. Rengetg állat odatud mennyi a padlásról, tetőről.. Nekünk egyszer egy galambcsalád fészkelt be, de egér is volt már.


ÉS ne legyél babonás. Ha nem tetszik a kép vedd le.

2011. máj. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

jah én is állatra gondolok és mivel állatmániás vok rem semmi nem szorult be!! szegénykék...

De sajna ottmarad anyumék szobájában van és ők akarják de hát ha már 20 éve itt élek ezzel a képpel egy tető alatt kétlem h kinyírna xDxDxD mert azt mondtam k...a !xDxDxD

2011. máj. 7. 13:36
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
Minél tovább marad a alkásban annál erősebb lesz. Egy idő után olyan erős lesz, téged is átránthat a szellemvilágba.
2011. máj. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha nagyon feldühítetted, bármeddig elfajulhat.
2011. máj. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
íjesztő
2011. máj. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Sztem jók a vízöntő pasik, bár én lány vagyok, de vízöntő és megbízható is meg tök jó fej is vagyok, csak a házimunkát passzolom le, de csak amíg nem találok egy megbízható és dolgos démont !
2011. máj. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Az allatok megerzik ha szellem van a hazban,ha regen nem figyelt a sarokra akkor biztosan erez valamit.Figyeld meg a viselkedeset,hogy fel tole vagy nem?A kepet hagyd a falon,o eddig is ott volt lehet hazban,de te csak most lettel ezekre a dolgokra figyelmes,vagy fogekony.Ne duhitsd fel,es a legfontosabb soha ne felj.ha ez segit hordj magadnal kis keresztet vagy a feny erejenek pentagramjat.Az utobbi sokat segit.!udv.T
2011. máj. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!