Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ki hallotta ezt a sztorit?

Ki hallotta ezt a sztorit?

Figyelt kérdés
Volt egy kisfiú aki nagyon félt a sötétben és kevés barátja is volt. A szülei ezért vettek neki egy kutyát. A kisfiú mikor felébredt éjszaka mindig lelógatta a kezét a kutya meg nyalogatta. Ez így ment pár évig, majd egyik reggel nem találta a kisfiú a kutyát a szobájába, de minden tele volt vérfolttal. A vérfoltok a fürdőszobába vezettek és a kád felet fel volt akasztva és fel volt írva a kutyavérével a falra: "Honnan veszed, hogy a kutya nyalogatja a kezedet?"
2011. máj. 2. 22:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezzel mi is sokat riogattuk egymást kiskorunkban:)csak én úgy ismertem h,,vajon ki van az ágy alatt?"
2011. máj. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Tom Benko ***** válasza:
Vicces. Írjál belőle forgatókönyvet. :)
2011. máj. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én a sztorit kislánnyal hallottam, az utolsó mondat pedig kicsit másképp (nem csak a kutyák tudnak nyaldosni) hallottam.

kb 1/4-1/2 éve olvastam egy angol fórumon.

2011. máj. 3. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Én már 2 éve..
2011. máj. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez már általános másodikban is nagy sláger volt, 10 éve :D De én úgy ismerem a csattanót, hogy "nem csak a kutya tud kezet nyalni.."
2011. máj. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezt ismerem. :| Mai napig ezzel szoktak ijeszgetni a barátnőim, amikor pizsibuli van. Mindig kiráz tőle a hideg... :D Amúgy én máshogy ismerem: Éjjelenként a 'kutya' nyalogatta a kisfiú kezét. De minden éjjel valami csöpögő hangot hallott. Ezért kiment a fürdőbe és azt látta, hogy a kutya vére csöpögött. A falra pedig az volt írva: Elhiszed, hogy nem a kutyád nyalogatta a kezed? ~ Rémítő! :D
2011. máj. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én ezt úgy ismerem hogy egy kisfiú nagyon félős volt és a szüleinek el kellett egy üzleti útra utanzi és mondták hogy ha nagyon fél lógassa le a kezét az ágyról és angedje hogy a kutya megnyalja.Ez megnyugtatta a kisfiút. Így ment ez jópár napig amikor egyszer az ágya fölé felakasztották a kutyát és a vérével az volt falra írva, hogy nem csak a kutya tud nyalni :D amikor ezt olvastam röhögőgörcsöt kaptam ^^ :) de azért rémisztő is ...
2011. júl. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én ezt úgy ismerem a félős sztori meg a kutya megvan csak annyi külömbséggel hogy reggel felébred a gyerek látja hogy a keze tiszta vér az ágya melett kibelezve a kutya a vérével meg az van írva a padlóra hogy "útba volt a kutya"parás!
2011. júl. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!