Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Lehet, hogy szellem van a...

Lehet, hogy szellem van a szobámban?

Figyelt kérdés

Elég érzékeny típus vagyok, ezért el tudom képzelni, hogy olyanokat is megérezhetek, amit mások nem. Persze ez az életben az érzelmek terén nyilvánul meg (pl. hogy együttérzőbb vagyok a normálisnál...stb.).

Egyébként abszolút racionális típus vagyok (inkább az egzakt tudományokra adok), de tudom, hogy vannak olyan "természetfeletti jelenségek", amiket sokan tapasztaltak már, mégsem tudták még bebizonyítani/megmagyarázni a létezését (pl. telepátia).

Na rátérek a lényegre. Tehát: kétszobás panel lakásban lakunk (54 m^2), én az erkélyes nagyszobában alszok. Itt mindig érezhetően hideg van, de még nyáron is. Gondolkoztam, hogy

1)esetleg amiatt, hogy rossz a szigetelés, de nem, mert ki vannak cserélve a nyílászárók műanyagosra

2) esetleg a kisszobában azért van melegebb, mert ott a szüleim vannak, és kisebb térfogatot könnyebb felfűtenie két nagyobb testnek (Apa: 75 kg, Anyu: 72 kg),

mint az én kis 45 kilós testemmel felfűteni egy sokkal nagyobb légterű szobát ... bár lehet, hogy most túlzásokba esek:D nonembaj


Nade: Értem én, hogy nehezebb felfűteni, de egyáltalán miért hül ki? Pl. ha éppen 25 fok van a szobában, pár óra múlva már 21. A lakás többi részében miért nem lesz hideg? Lehet, hogy a szobanövények hűtenek azzal, hogy elvonják az energiát a környezettől?:D Állítólag egy szellem is elvonhatja a termikus energiát...bár ezt ki állítja?:P

Ezért vagyok tanácstalan. Nem találok logikus magyarázatot, és már szellemeken gondolkozok.:D


Valaki tudna segíteni?


Köszönöm, és bocsi, hogy ezoterikus marhaságokat írtam ide, de én tényleg a tudományos magyarázatra vagyok kíváncsi.


2011. ápr. 27. 22:11
1 2
 1/18 kepek válasza:
én már találkoztam szellemekkel félelmetes volt
2011. ápr. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%
Esetleg a falak nem szigetelnek olyan jól, ha lehűlnek, akkor kihűthetik a szobát. Vagy olyan tájolású a szoba, hogy nem is melegszik át annyira (északi fekvés). Vagy sokat éri a szél. Vagy az alattatok/felettetek levő lakások hűtik stb.
2011. ápr. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Az én szobám is hidegebb mint a másik nem tom miért nem is érdekel de nyáron jól jön örülj neki
2011. ápr. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Egyb nem kell mindent szellemre fogni egyb hány éves vagy?
2011. ápr. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Az én szobám is hűvösebb a többinél, de azért mert sarki szoba.
2011. ápr. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Elhiszem hogy szellemet látsz. Én is nézek egy csomó szellemes dokumentum filmet, ha már a fele igaz, akkor már elkönyvelhetjük, hogy rengeteg szellem van a földön szabad lábon és biztosan hiteles is hiszen a tvben látom és nem privateblog
2011. ápr. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
jajj liza, szellemek nincsenek...
2011. ápr. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
bocsi csak én vagyok az ... Ne harcsiz ha megijedtél.
2011. ápr. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

tegnap 22:55-nek:

Májusban leszek 20, és lány vagyok.

Azért nem teljesen komolyan gondoltam a szellem témát, csak az olyan drámaian hangzik, hogy szellem lehet a szobámban.:D


tegnap 23:00-nak:

Én nem mondtam, hogy láttam már szellemet.:) Szerintem ott már komoly problémák lennének. Párszor megérzéseim vannak, amik beteljesülnek, de ezek élőkkel kapcsolatosak egyelőre.

Miután megnézek egy szelleműzős reality tv-s műsort, nekem is feláll a szőr a hátamon, ha lekapcsolom a villanyt. Ezt hívják agymosásnak, hogy a végén te is elhiszed, amit beléd sulykolnak. Amiben meg hinni akar az ember, abban hinni is fog. Íme a te példád.:) Én még csak kicsit tértem a rossz útra.;) Nem hiszek a természetfeletti lényekben, csak izgalmas lenne, ha nem csak hinni kéne, hanem megbizonyosodni is lehetne. Meg miért lenne érdekes pl. egy szellemnek, hogy naphosszat engem bámul?:D Ha legalább üzenne valamit, de nem üzen (csak fázok miatta, ha van).:P


A fő kérdéshez visszatérve, lehet, hogy csak az én hőérzetemmel, meg a látásommal van probléma (hogy nem tudom leolvasni a hőmérőt).:D Bár ez a legutolsó, amire gondolnék.

2011. ápr. 28. 09:43
 10/18 anonim ***** válasza:
Nyugogy meg, a te házad tiszta. Ha szellem lenne akkor azt az energiát bele is fektetné valamibe. Amíg nem hallasz hangogat, nincs gond.
2011. ápr. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!