Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Valami már nagyon rég "üldöz",...

Artúr dityü kérdése:

Valami már nagyon rég "üldöz", szerintetek mi?

Figyelt kérdés
Kb 2havonta szól egy hang és mindig mást.Volt már, hogy más is hallotta és mindig csak este mikor lefekszem.Már nagyon kicsi korom óta.
2011. ápr. 24. 21:52
1 2
 11/13 anonim válasza:
Énis hallok hangokat, amikor anyám rám ordít ,hogy takarítsam ki a szobámat, még a nővérem is hallani szokta, bizony mindannyian ebben a cipőben járunk...
2011. máj. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Nekem olyan van hogy az osztálytársaim szólongatnak. Például az eggyik bnőm xy szólít a nevemen hogy yx yx. de csak a nevem mondja. És gondolatban szólok neki. hogy xy maradj csöndben most aludni akarok. És akkor abbahagyja. De több osztájtársam is szokott szólongatni. Napközben is igazából is szoktak szólongatni. Meg mondjuk elég "erőszakosak a bnőim. Ha valakivel beszélek és ők akarnak valamit mondani nekem, akkor addig mondják a nevem egyre hangosabban míg oda nem figyelek. Szerintem ezért vab ez nekem. Lehet hogy neked is valami ilyesmi van.
2011. máj. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hogy mi üldöz? Pl. az ELMEBAJ!
2011. júl. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!