Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Valami már nagyon rég "üldöz",...

Artúr dityü kérdése:

Valami már nagyon rég "üldöz", szerintetek mi?

Figyelt kérdés
Kb 2havonta szól egy hang és mindig mást.Volt már, hogy más is hallotta és mindig csak este mikor lefekszem.Már nagyon kicsi korom óta.
2011. ápr. 24. 21:52
1 2
 1/13 anonim válasza:
Szia, en is hallok hangokat szavakat amint fekszek ejjel. Te mit hallassz pontosabban?
2011. ápr. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Pl régen azt mondta egy hang miután mamám mondta "itt kell maradnom," hogy "nem sokáig".
2011. ápr. 24. 22:08
 3/13 anonim ***** válasza:
vmi lidérc lehet eressz bele pár 7.62-est
2011. ápr. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én a nevemet hallottam csak eddig. Olyan furcsa, susogós, de mégis jól kivehető, női hang volt. Kb. egy hónapja történt először, és utána két hétig szinte minden este hallottam (szintén lefekvéskor). Mindig elfogott valami fura érzés közben, nem rossz, nem is jó. Gyorsan el is múlt mindig. Azóta nem hallottam semmit.


Neked milyen érzés hallani ilyeneket? Félelmet kelt benned?

2011. ápr. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Sz@rd le szépen:) Velem mindig úgy van, ha valami ilyesmi dolgok vannak úgy veszem mintha nem is hallanám/látnám és egy kis idő múlva el múllik:D
2011. ápr. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 TinyPin válasza:
lehet hogy tisztánhalló vagy az az amikor hallod a szellemeket
2011. ápr. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha ugyan azt hallod mindig lehet hogy egy maradvány szellem. De tuti ami tuti járj utána hangrögzítövel.
2011. ápr. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Elképzelhető, hogy hipnagóg hallucináció. Ez egy teljesen természetes dolog, nem kóros.

[link]

2011. ápr. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Nem bunkóságból mondom, de szerintem keress fel egy pszichológust! Aztán írd le, hogy mi volt! Ez nem normális.
2011. ápr. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
velem csak nagyon kicsi koromba volt ilyen, kb. 5 éves koromig. hallottam ahogy mondott valamit, de szinte minden nap, és volt amikor különböző dolgokat mondott, de azt a szüleim hangján! és volt amikor egy női hang ugyanazt suttogta, sose tudtam kivenni, hogy mit, és nagyon félelmetesen mondta, úgy mintha a túlvilágról jött volna a hang visszhangozva és suttogva, mégis tisztán hallhatóan.már nem emlékszem mit mondott. de arra emlékszem, hogy nem féltem a hangtól, pedig nagyon félelmetes volt.
2011. máj. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!