Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért van az hogy mindig azt...

Miért van az hogy mindig azt álmodom hogy valaki üldöz?

Figyelt kérdés
de nem tudom ki vagy mi de mindig hirtelen sötétlessz az álmomba mert "valaki vagy valami " elől elkell bújjak.Menekülök meg elrejtőzök de végül nem felébredek. Meg mostanába mindig világvége is van az álmomba meg kisebb katastrófák, például mikor volt ez az árvíz Ausztráliába akkoris árvizről álmodtam... Jó lenne tudni mit jelent meg sokszor lövöldözök az álmomba szinte mindenegyes álmomba benne van. Szerintetek ???
2011. febr. 12. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Én örülnék ha olyasmit álmodnék, hogy lövöldözhetek :D

Akkor lelőném azt aki üldöz.

Egyébként ha álmodsz azt álmodod amire gondolsz, amikor alszol, és akkor az agyad bármire gondol! De én rájöttem egy megoldásra, hogy irányíthatnánk ki az álmunkat...

Először is el kell aludni. Nem tudom ti hogy vagytok vele, de amikor én egy álomba vagyok tudni szoktam hogy álmodok, mert valahogy érzem hogy ez csak álom... Nem mindig, de legtöbbször igen.

Szóval ha úgy érzed, hogy csak álmodsz, akkor elég az, hogy becsukod a szemed, és felébredsz. Én nem szoktam.

Én ha tudom, hogy álmodok, én akkor nem akarok felkelni, MERT BÁRMIT MEGTEHETEK!

Ha úgy érzed, hogy álmodsz, akkor csak gondolj valamire, és az fog történni. Ha üldöz, gondolj valami viccesre, pl. hogy az üldöző belefut egy korcsolyába, és utolér, de úgy hogy elkorcsojázik melletted, akkor gondolj egy dombot elég, és gondold hogy leesik a dombon, és vicces, akkor az fog történni!

Én mindig ha érzem hogy álmodok azt gondolom, hogy bent vagyok a call of duty: black ops-ban :D Azt gondolom magamban, hogy bent vagyok én vagyok Mason, és épp a hajón vagyok, az álomban mindig minden úgy van ahogy mi gondoljuk.

Csak sajnos van amikor az ember nem érzi, hogy álmodik, és akkor sajnos nem tudja kontrolállni az álmát :S

Én ezért nagyon szeretek álmodni...

2011. febr. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én az előzővel ellentétben a kérdésre válaszolok:

Arról álmodni, hogy üldöznek azt jelenti, hogy a való életben áldozatnak, sebezhetőnek érzed magad. Valószínűleg az önbizalmad sem túl magas.

Teljesen általános dolog ilyeneket álmodni, ne aggódj.

2011. febr. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszii a válaszokaat :))
2011. febr. 13. 12:05
 4/4 A kérdező kommentje:
én szoktam tudni hogy álmodok :D meg olyat is szoktam csinálni hogy mondom annak aki mellettem van hogy csípjen meg :D és eddig nem fájt egyszerse amikor megcsiptek és onnantól tudtam hogy álom az egész de akkor se tudtam én irányítani a dolgookat :D
2011. febr. 13. 12:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!