Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az, hogyhamár 1-2...

Mit jelent az, hogyhamár 1-2 honapja 2-3naponta álmodom azt, hogy valaki üldöz énmeg csak menekülök?

Figyelt kérdés
2011. febr. 20. 21:23
 1/4 Varga Mária tünde ***** válasza:
Szia érdekesnek találom az álmodat az álmok mindig jelentenek valamit vagy vannak az intő álmok is amik arra figyelmeztetnek ,hogy vagy valami jó dolog fog veled történni vagy rossz.Az én anyosom Európa Főboszorkánya tanultam tőle egy jó pár dolgot.Komolyabban érdekel ez a dolog akkor írd meg a születési dátumodat és a teljes vezeték nevedet és hogy mikor történt ez az álom és,hogyan ébredtél utána.
2011. febr. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Légzési probléma?

Nem horkolsz te véletlenül?

Ez okozhat súlyos esetben akár agykárosodást is - én elmennék kivizsgáltatni. Kérj a körzeti orvostól beutalót a Madarász utcai alváslaborba (ill. előtte még lehet néhány vizsgálat).

2011. febr. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Valamilyen megoldatlan lelki problémára utalhat, ami "üldöz", és szorongást okoz. Elmélkedj azon, hogy mi történt akkor amikor elkezdődött, találsz-e ilyen összefüggést az életed eseményeivel.
2011. febr. 23. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nincsenek légzési problémáim, nemis horkolok, és aztsem értem miköze lenne ennek az álomhoz. :)
2011. febr. 27. 14:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!