Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Most ez miez? Kitalálta vagy...

Most ez miez? Kitalálta vagy tényleg látta?

Figyelt kérdés
Ezekkel a szellemekkel úgy vagyok h lehet h vannak de lehet h nincsenek. Azt hallottam h az állatok és a kisgyerekek is tapasztalják ezeket a dolgokat. Valamelyik nap a kutya nyugtalan volt lépett párat utána leült és ugatott is. Van egy 3 éves fiam és ő is magyarázott valamit mellettem és éjszaka fél "egy bácsitól". Velem is történtek olyan dolgok amiket nem nagyon tudok megmagyarázni. lehet h valaki van itt és szerintem gondolom h ki. a feleségem nagyapja is háborúba halt meg és kerültek mostanában hozzá olyan személyes dolgok amik a nagyapjáé voltak. Lehetséges?
2011. márc. 30. 19:20
 1/8 anonim ***** válasza:

3 éves koromban megtapasztaltam (És részben az anyukám is.)


15 évvel ezelőtt történt:


Anyukámmal sétáltam az egyik utcán, amikor az út másik oldalán lévő járdán megpillantottam egy 40 év körüli férfit, aki nagyon gyorsan, erőteljesen sepregette a járdát, közben sírt és ordibált. Alacsony növésű, fekete és hullámos hajú, bajszos ember volt, farmernadrágot és kék-fehér vízszintes csíkozású pólót viselt.

Mutattam anyának, hogy „ott egy síró-rívó bácsi”, de ő nem látta, és nem is hallotta a kiabálását. Szomorúság, fájdalom és félelem töltött el, szinte éreztem a „síró-rívó bácsi” érzéseit. Fényes nappal volt.

Később részletesen elmondtam a szüleimnek a történetet, és kiderült, hogy abban a házban, ami előtt a „síró-rívó bácsit” láttam, lakott egy, a „személyleírásommal” teljesen megegyező férfi, aki nem sokkal az előtt halt meg autóbalesetben, mielőtt én láttam a szellemét. Vannak gyermekei, szerintem azért sírt és kiabált, mert nem láthatja többé őket, és a gyerekei se őt.

Mostanában majdnem minden nap elsétálok a ház előtt, ahol 15 évvel ezelőtt láttam, de szerencsére azóta sem találkoztam vele.

Ez az egyik legrégibb emlékem, amire részletesen emlékszem.

Őszinte vagyok, nem találtam ki a történetet.


18/F

2011. márc. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 szilvo79 ***** válasza:
Sajnos vannak!Én csak kétszer láttam őket!Szerencsére!A gyermekek látják őket,ahogy felnövünk,elveszítjük ezt a képességünket.Az a baj,sokan nem hiszik,poénra veszik a dolgokat!Ezzel nemcsak a jók "jönnek" vissza.Ez nem a legjobb kifejezés,mert Ők mindig itt vannak!Csak kevesen látják őket!
2011. márc. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Hello!


14 éves fiú vagyok, és szüleim szerint tapasztaltam már ilyeneket, én nem emlékszem. Úgy 4 éves koromig elvileg egy piros-fehér csíkos ruhájú bohócot (!!) láttam, és amikor mutogattam a szüleim által üresnek vélt szobába, megrémültek. Én elvileg nevettem, tehát nem lehetett gonosz, viszont már ami megmaradt az emlékeimben, az, hogy mindig féltem egyedül lenni a szobámba, ahol kék-fehér csíkos tapéta volt. Erről többet nem tudnák mondani, de tavaly nyáron ilyesztő dolog történt velem. Szüleim nem voltak itthon, egyedül gépeztem itthon. Mentem a WC-re, ami egy rövidke folyosó közepén van. Akkoriban még egy olyan szekrény volt, amin nagy tükör állt. És amint haladtam ezen a folyosón úton a WC felé, amint a tükörbe pillantottam, egy nagyon magas (szerintem egy jó 190 legalább volt) nem is tudom mi, valami árny volt mögöttem. Abban a pillanatban kirohantam a kertünkbe a kutyáinkhoz, mellettük biztonságban éreztem magam. Nem vagyok egy félős típus, de összeszartam magam.

Van egy benti macskánk, aki hát eléggé bamba, de néha arra figyelek fel, hogy valamiért nagyon bámúl a semmibe. Lehet ő is lát valamit? Azért lehet látni a macskámon, ha különösen viselkedik...


Üdv.

Dani, Nyíregyh.

2011. márc. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

ijesztő dolgok ezek..

de mit akarhat? Lehet h a cuccai miatt van itt vagy akar valamit? El kéne tüntetni

2011. márc. 30. 20:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Kb 2-3 éve lehetett amikor az unokaöcsémmel fürödtem a kádban(ő 3 éves volt akkor) és hirtelen halál sápadt arcal elkezdte magyarázni hogy ott a wc-n egy öreg néni. Ebben az volt az ijesztő hogy előtte egy évvel pont ott halt meg a nagymamánk. Ő nem ismerte szóval nem emlékezhet rá. Elhihetitek hogy egyből siettem a fürdés befejezésével....
2011. márc. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A nagyapa személyes holmijai odavonzhatják a szellemet.Talán megszűnne a probléma,ha ezektől a cuccoktól megszabadulnátok.Bizonyára van köztük valami, amihez a nagypapa nagyon kötődhetett.
2011. márc. 31. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Velem is történnek furcsaságok. Például, amikor a cicánk egyszer bent volt, én pedig egyedül voltam, gépeztem. (A nappaliban van a számítógép.) A nappali közepén éreztem valaminek a jelenlétét. Nem tudom mi volt, de éreztem valamit. Nem törődtem vele, nem tartottam fontosnak. Fél perc múlva NAGYON hirtelen a cica arra pontra nézett, mintha hirtelen ott lett volna valami/valaki. Nagyon megijedtem! Biztos a cica is megijedt, mert utána kiszaladt!
2011. ápr. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
én nem igazán hiszek a szellemekben, bár történtek fura dolgok. de ha nagyapámat, dédimet látnám viszont, attól nem megszabadulni akarnék, hanem kommunikálni... azerettem őket, hiányoznak. attól hogy meghaltak, még nem ártanának nekem.
2011. aug. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!