Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Lehet, hogy démon miatt érzem...

Lehet, hogy démon miatt érzem magam így? Mik a teendők, hogy ez változzon?

Figyelt kérdés

Mostanában nyomott vagyok, fáradt, rossz a hangulatom - nem mindig, de néha rámjön -, nehezen alszom el, könnyen felsértem a bőröm, az előbb pedig lett a könyököm mellett egy karcolás, amit tuti nem én csináltam, mert csak ültem és tévéztem... Démon lehet?


L19


2011. márc. 26. 21:47
1 2 3 4
 21/31 winben válasza:

Szia kérdező!

Sajnálom, hogy csak most láttam meg a kérdésedet, szeretnék reagálni rá, plusz az előttem szólók írásaira is!


Első szavaimat "Fisz"-hez intézem:

Kedves Fisz! Gondolom nem a semmibe beszélsz, gondolom, hogy van fogalmad arról, amit ennek a 19 éves leányzónak írkálsz. Két dolog miatt írhatod őket:

1. Te magad is átverésben vagy, és egy dúrva álomvilág, amibe bele lettél mártva/hitetve.

2. TUDOD JÓL, hogy amit írsz hazugság, és valótlan dolog. Ha TÉNYLEG tapasztalt vagy tudod jól, hogy van ISTEN, a mindenható, és tudod azt is jól, hogy a Sátán egy bukott angyal a démonjaival együtt. Tudhatod jól mik a módszereik, mit csinálnak. Tudhatod azt is, hogy komoly szellemi harcok, csaták folynak egészen az idők végezetéig, és meg kell tudnod azt, hogy a Sátán alul fog maradni.

Tudnod kell azt is, hogy a démonok is, a Sátán is HISZnek Istenben, és mitöbb hisznek: rettegnek tőle! És azt is tudnod kell, hogy démonok között nincsen különbség, mindegyik egyelő a Sátánnal. Egyenesen egy gusztustalan féreg, egy ilyesztgető alak, maga a ROSSZ etalonja!

(ne haragudj, hogy ilyen dúrván írom, de sajnos ezt kell mondanom, mert ez a valóság)


Nem vezetheted félre ezt a lányt, a kérdezőt! Jogában áll az igazságnak tudatában lenni, és ezt Te nem veheted el tőle.

Ami jó hírem van: Te is Isten gyermeke vagy, és szeret téged. TE még nem vagy elveszve, a Sátán igen. Te meg tudsz térni.

És engemet, meg a többieket, akik a Bibliából idéztek azt gondolod tudod támadni. El kell keserítenelek: nem tudod. Krisztus áldozatának védelme rajtunk van, nem tehetsz semmit.

Ja, és tudnod kell, hogy a jóindulat szól belőlem, és nem haragszom rád! :-)



A kérdezőnek:

Amit leírsz fifty-fifty lehet démon is, meg nem is a fáradság, rossz hangulat és a többi okozója. Viszont az, hogy ettől félj nagyon valószínű, hogy démontól van.

Nekem kérdésem az volna, hogy honnan tudsz a démonokról - továbbá miket tudsz róla és azt is honnan? (ezt azért kérdezem, mert manapság egyre inkább divat ezzel foglalkozni és sok a tévhit)

Amúgy nem bonyolult dolog tőlük megszabadulni - nem kell sem macskát gyilkolni, sem semmi más drasztikus bolodnságot csinálni.


Ja és még valakiben felvetődne: nem a levegőbe beszélek. Tapasztalatból! Sok életet láttam tönkremenni démonok megkötözése miatt és sokat láttam helyreállni is azok megszabadulása által. :-)


Nos, feltettem egy kérdést kedves "19L", várom rá szives válaszod! :-)

2011. márc. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

Kedves "winben"!


Annyi, hogy olvastam régen történetet, ahol a lányt megszállta a démon, hasonló dolgokkal kezdődött... Nem tudom, mennyire volt valóságalapja, de a memóriám rögtön azt az estet idézte fel.

Egyébként már jól vagyok, a kérdés kiírása után aludtam jó nagyot, aztán jó lett minden...

2011. márc. 31. 14:21
 23/31 anonim ***** válasza:
Nem hiszek a keresztény isten Adonai/JHWH létezésében. Mint mondtam a Démonok ősi pogány istenek akiket a kereszténység bemocskolt negatív jelzőkkel, és az Ő imádatuk több ezer évvel megelőzte a te istened felbukkanását. Valójában angyali lények (negatív istenek) szálnak meg embereket Démonnak álcázva hogy ezzel is rossz hírét keltsék a Démonoknak és az én Atyámnak.
2011. márc. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Még hozzáfűzném, én nyújtom felétek az igazságot, ti azt kezdtek vele amit akartok. A Démonok nem bukott angyalok, hanem ősi istenek.. Vannak rosszindulatú Démonok is de ők nem tartoznak Luciferhez. Amit te szajkózol kedves utolsó az az a 2000 éves hazugság amit foggal, körömmel, tűzzel, vassal éltettek ezidáig. De immár véget ért a középkor, most már csak a közönséges vallási agymosás megy ami nem olyan hatásos mint az erőszak, ez az egyik oka annak hogy rohamosan csökken a vallásos keresztények száma az egész világon.
2011. márc. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
de úgyse léteznek démonok:D
2011. márc. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 winben válasza:

Az a lényeg, hogy gondolkozz mindig pozitívan, és ne hagyd, hogy az emberek bántsanak.

Továbbá ne állj szóba erőszakoskodókkal, mert azoknak általában hátsó szándékai is vannak.

Látod például mennyi minden szembesítő dolgot írtam Fisz-nek, és ő megint csak az általános szövegével jött, amit semmivel se támasztott alá, de azt annál erőszakosabban.

Ja, és amilyen gondolatot hozzá céloztam arra konkrétan nem is reagált...

2011. ápr. 1. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Winben szerintem teljesen lereagáltam a hozzám intézett mondandódat, többet nem is kívánnék vitázni, egy keresztény fanatikussal ugyanis azt nem lehet...
2011. ápr. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 winben válasza:
Én sem kívántam vitázni. Köszönöm, hogy meghallgattatok!
2011. ápr. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Jaj ne szórakozzatok már! Én alapból lehurrogom azokat, akik az ezotéria témakörben okoskodnak, és semmit sem hisznek el, és úgy ahogy hiszek a szellemekben, de ez azért már tényleg túlzás! Azért mert mostanában kicsit nyomott hangulatod van, meg fáradékony vagy, már rá kell fogni egy démonra? Na látod ezek miatt oltják le azokat, akik hisznek a szellemekben.
2011. máj. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 killjaden válasza:

Én csak annyit szeretnék hozzáfűzni az előző konfliktusokhoz hogy van egy régi történet amiben egy öreg indián beszélget az unokájával:A kis indián kérdezi : nagypapa kiből lesz gonosz ember és kiből lesz jó?

A nagyapja csak ennyit válaszolt hogy : két farkas létezik az emberben egy gonosz és egy jó.

De nagyapa melyik fog győzni?

Hát az amelyiket eteted.


Aki érti az érti, aki nem az pedig gondolkozzon rajta egy kicsit.

2011. jún. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!