Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Lehet, hogy démon miatt érzem...

Lehet, hogy démon miatt érzem magam így? Mik a teendők, hogy ez változzon?

Figyelt kérdés

Mostanában nyomott vagyok, fáradt, rossz a hangulatom - nem mindig, de néha rámjön -, nehezen alszom el, könnyen felsértem a bőröm, az előbb pedig lett a könyököm mellett egy karcolás, amit tuti nem én csináltam, mert csak ültem és tévéztem... Démon lehet?


L19


2011. márc. 26. 21:47
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
16%

A démonok nem léteznek olyan formában, mint ahogyan az emberek kitalálták őket filmeben vagy rémtörténetekben. A démonok csakis bennünk élnek, a saját félelmeink, amelyek semmiképpen sem öltenek testet.

Legendásabban ha mondom: "Félni tőlük épp ezért nincs ok, mert pont azért irigyek, mivel nem ölthetnek testet...ezért irigyek az emberekre"

Visszatérve, nem léteznek démonok, ezért nem tudnak bántani. benne élhetnek a félelmeid azok viszont azok. Azért sebesültél meg mert kialvatlan vagy, és lehet vitaminhiányos is. Élj egészségesebben, ne figyelj annyit az apróságokra. Csak magadtól félsz, ha azt mondod, hogy démon volt...

2011. márc. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
68%
Démonokkal haverkodni olyan,mint veszett macskával barátkozni:aranyos,dorombol,barátkozik,a következő pillanatban meg támad.
2011. márc. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
32%
A Démonoknak csak a hírük rossz, Ők maguk nagyon segítőkész és emberbarát entitások. Igen entitások és nem érzelmeink kivetülései.
2011. márc. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
És ezt hol írják le BIZONYÍTHATÓAN?
2011. márc. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
A Joy of Satan honlapján fent van minden. Magyarul a spiritsoferidu oldalon találjátok az infót és a forrást. Meg természetesen ott az Al-jilwah Sátán fekete könyve. Sátán személyesen diktálta le az Al-Jilwah-t egy Adi Sejk nevű Yezidinek a 12. században. A könyvben megismerhetjük Lucifer a fényhozó valós természetét is, és részletesen le van írva hogy mit vár Lucifer az emberiségtől. Egyébként a keresztény/zsidó biblia írásait nem tekintem bizonyítottnak. A bibliát azért írták hogy elnyomják az emberiség eredeti vallásait amik évezredekig virágoztak, és távol tartsanak minket az igaz isteneinktől. A biblia csak egy fegyver az emberiség ellen, egy zseniálisan megalkotott fegyver, ami mocskolja és szörnyeknek ábrázolja az Igaz isteneinket.
2011. márc. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
A Sátán HAZUG,a hazugság atyjának hívják,ne dőljetek be nekik!
2011. márc. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
58%
xD Persze mert az ellenségei azt állítják hogy hazug akkor az biztos úgy is van... Szánalmas...
2011. márc. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Milyen pozitív tulajdonságait tudnád felsorolni?
2011. márc. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Számára szent minden állat és minden gyermek mivel ezek az élet legtisztább képviselői a Földön (azok a barmok akik állatokat áldoznak "véráldozat" gyanánt nem igazi sátánisták és Lucifer sem nézi jó szemmel a véráldozatot), Ő a bölcsesség és tudás fényének elhozója a keresztény sötétségbe, minden embert megjutalmaz aki hozzáfordul az ellenségeit pedig magukra hagyja. Mivel Ő és Enki a sumer földisten alakja egy és ugyanaz ebből egyértelműen következik hogy Ő az emberiség (nem a Föld vagy az univerzum) csak az emberiség Igaz Teremtő Istene, a keresztény isten jehova és názáreti fia csak pofátlan fikcionális behelyettesítése az eredeti pogány isteneknek.
2011. márc. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

milyen démon??? -.-

leghalványabb elképzelésem sem az hogy problémáid vannak ...

ha démon lenne benned az meg is szállna cöh

ami lehetetlen mert nem létezik ilyen

2011. márc. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!