Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Lehet, hogy démon miatt érzem...

Lehet, hogy démon miatt érzem magam így? Mik a teendők, hogy ez változzon?

Figyelt kérdés

Mostanában nyomott vagyok, fáradt, rossz a hangulatom - nem mindig, de néha rámjön -, nehezen alszom el, könnyen felsértem a bőröm, az előbb pedig lett a könyököm mellett egy karcolás, amit tuti nem én csináltam, mert csak ültem és tévéztem... Démon lehet?


L19


2011. márc. 26. 21:47
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
A Démonok nem feltétlenül gonoszak, csupán olyan istenek akik otthon vannak a mi síkunkon és az asztrálsíkon is. Ugyanúgy vannak nagyon jóindulatú Démonok is mint rosszindulatúak. Szóval nem kell általánosítani. Ha egy negatív entitás van az életedben ennél komolyabb tüneteket is kéne produkálnod. Ha esetleg jelentkeznek durvább tünetek (pl. plusz energia vagy beszél hozzád esetleg éjszaka ránehezedik a mellkasodra és nem hagy mozogni vagy lélegezni stb.)írj privátot nyugodtan, van tapasztalatom
2011. márc. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Érdekes,a Biblia meg azt írja,hogy CSAK rosszindulatú démonok vannak.Egy ideig el tudják hitetni az emberekkel,hogy jók,de hazudnak,mint a főnökük,Sátán.
2011. márc. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
65%
A biblia hazugságok tömkelege amit arra találtak fel hogy azzal irányítsák az emberiséget, hogy eltávolítsanak minket az eredeti isteneinktől akiket Démonoknak is nevezünk.
2011. márc. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem sem rosszak a démonok, régen példáúl a házi munkát velük csinálták az ősi sámánok. Fisz ti most hogy csináljátok ?
2011. márc. 27. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
49%
Imádom a vicceskedőket, semmiről semmit nem tudnak mert nem veszik a fáradságot hogy kutassanak, ezzel nem is lenne baj ha nem támadnák nagyon vicces irományaikkal azokat akik viszont nagyonis vették a fáradságot és éveket töltöttek kutatással.
2011. márc. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:

ez nem démon, hanem depresszió, és az önmagadba vetett hit elveszítése.

Tapasztalj új dolgokat, mozdulj ki, és hamarosan elmúlik ez a rossz kedv.

2011. márc. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Fisz, köszönöm!


A humortalan humorosok nem érdekelnek.


Nem vagyok depressziós.


A probléma megoldódni látszik.

2011. márc. 27. 13:31
 8/31 anonim ***** válasza:

Bocsika,de nekem SEMMILYEN démon nem lehet "istenem".

Honnan tudjátok,hogy az az igazság,amiben hisztek?Az csak a Sátán hazugsága,ő nagyon be tud csapni mindenkit.

Az ősi sámánok is okkult személyek voltak.

2011. márc. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
50%

Szívesen kérdező, bár nem hiszem hogy ez egy Démon.

A keresztény fanatikusoktól kérdezem hogy honnan tudjátok olyan biztosan hogy Sátán hazudik (aki egy ősi pogány isten és nem bukott angyal)? Abba bele sem gondoltok hogy mivan akkor ha talán a drágalátos jehovád nem is létezik? Ha mégis a te istened az igazi hazugságok atyja.

2011. márc. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Kár ezen vitázni, mert egyik sem létezik:D
2011. márc. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!