Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » SOS Ez most ez mi volt?

SOS Ez most ez mi volt?

Figyelt kérdés

Ma egy érdekes dolog történt velem. Közeledtem egy kereszteződéshez és egy fekete ruhás fura ember jött velem szembe és megállt előttem. Én úgy megijedtem h akkorát fékeztem h beleremegett még a plató is. Ha nem állok meg akkor egy kisbusz simán belém jött volna vagy 90el pedig nekem volt elsőbbségem. Az nem hagy nyugodni h megálltam és az a fekete ruhás hirtelen eltünt. Akár merre néztem nem láttam sehol. Mit láttam?

Normális válaszokat szeretnék

30/F


2011. febr. 16. 20:59
1 2
 11/13 Willisz ***** válasza:
nagyon érdekes
2011. febr. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
az őrangyalod megmentett attol hogy gyilkos legyél vagy hogy te sérüljél meg
2011. febr. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ilyesmi velem is történt már, van 1 kereszteződés, amit házak takarnak el(a kanyaroknál), és nem lehet átlátni, arra sétáltam, és azt éreztem hogy valaki megfogja az felkaromat, megijedtem, hátranéztem, és a kanyarból jött 1 igen gyors autó, végig egyenesen, ami valószínűleg elütött volna, mikor körbe néztem nem volt körülöttem senki, csak 1 idősebb bácsi nézett az út túlsó felén, eléggé furcsán.
2011. júl. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!