Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » SOS Ez most ez mi volt?

SOS Ez most ez mi volt?

Figyelt kérdés

Ma egy érdekes dolog történt velem. Közeledtem egy kereszteződéshez és egy fekete ruhás fura ember jött velem szembe és megállt előttem. Én úgy megijedtem h akkorát fékeztem h beleremegett még a plató is. Ha nem állok meg akkor egy kisbusz simán belém jött volna vagy 90el pedig nekem volt elsőbbségem. Az nem hagy nyugodni h megálltam és az a fekete ruhás hirtelen eltünt. Akár merre néztem nem láttam sehol. Mit láttam?

Normális válaszokat szeretnék

30/F


2011. febr. 16. 20:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha hiszed ha nem, ilyeneket már sokan láttak, sőt, komoly irodalma van. Úgy hívják őket hogy fekete ruhások. M.I.B-ek.
2011. febr. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
wow. ha ez igaz, akkor ez elég fura. viszont a kérdésre nem tudok válaszolni. és senki sem fog tudni, max találgatni.
2011. febr. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Lehet találgatni is. vagy akivel már történt hasonló
2011. febr. 16. 21:21
 4/13 anonim ***** válasza:

Nyilvánvalóan arra gondolsz, hogy az őrangyalod volt az, vagy egy őrangyalt játszó ufó/szellem.


Létezik persze más magyarázat is, amik ugyanennyire erőltetettek lehetnek: véletlenül valami átmeneti elmezavar lépett fel nálad épp akkor, fáradt voltál pl, vagy drog-utóhatás (jó-jó, tudom: nem vagy drogos), és épp akkor ez az elmezavar megmentett.

A véletlenben az a jó, hogy sokmindent rá lehet fogni, például a fajok eredetét is.


Miért? Két dolog miatt: annyira sok dolog történik a világon, és olyan régóta létezik az ember, és annyi story felkerülhet a netre, hogy az lenne a gyanús ha nem lennének olyan történetek, amikben egy kulcs-esemény valószínűsége nagyon kicsi lett volna. Van például egy történet, amikor halálra fagyott egy család a saját házában, egy sor véletlen együttes hatása miatt. Teljesen hihetetlen a történet, pedig (állítólag) megtörtént.


A másik "ereje" a véletlennek, amit az evolúcionisták szeretnek hangoztatni: teljesen mind1 azt vizsgálni hogy mi a valószínűsége valaminek, mert ha itt és most megtörtént, akkor csak az a lényeg hogy 0-nál nagyobb ez az esély rá. Ha nem lett volna evolúció, akkor nem lenne ember, aki megkérdőjelezné azt. Úgyhogy lehet hogy számtalanszor lezajlott a galaxisban (vagy más, velünk párhuzamos létezés-dimenziók végtelen nagy halmazában) az evolúció, de nem jutott el addig a szintig, hogy valaki feltegye a kérdést, tényleg evolúcióval jöttünk e létre? Egyszer azonban megtörtént ez: nyilvánvalóan most.


Van egy mondás, nem tudom pontosan idézni, de úgy szól, hogy mikor kizártunk minden lehetetlent, akkor amit kapunk, az bármennyire valószínűtlen is, annak kell lennie a magyarázatnak.

Persze kinek mi a lehetetlen...


Énszerintem, azért Istennek lehetett ehhez valami köze. Valami célja biztos volt ennek a dolognak. Lehet hogy élned kell még, mert valamit meg kell tenned. Lehet hogy a kisbusz vezetőjének, vagy valami utasának van valami fontos küldetése még az életben, ami megért egy ilyen trükköt :P


Az is lehet, hogy azzal, hogy leírtad ezt a történetet, valakit gondolkodásra serkentessz, és megtörik a hitetlensége, és sokkal nyitottabb lesz a világra. És lehet hogy az egésznek csak ez volt a célja!


Vagy akár, több légy egycsapásra, és több következménye lesz ennek az esetnek, amik "jó" irányba zökkentik a dolgok folyását!

2011. febr. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
vagy egy olyan ember szelleme akit ott korábban már elütöttek, ilyenről is rengeteg történet van
2011. febr. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
egyébként a fekete ruhás alakok nem csak akkor tűnnek fel, mikor valaki világrengető hírt akar közölni? például ufokról akar valamit elmondani, ami megváltoztatna mindent
2011. febr. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Lehet,megmentett a veszélytől.Ez egy olyan eset amit nem lehet elképzelni,de a szerencsédet hozta abban a pillanatban.
2011. febr. 17. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Őrangyalnak tudom elképzelni, csak hát valamilyen alakot fel kellett öltenie, ami nem feltűnő, vagy nem tom =)
2011. febr. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
lehet hogy csak véletlen egybeesések sorozata , s az ember ilyedtében rohant el
2011. febr. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hát én nem tudom mit gondoljak. Végig előre néztem és csak úgy hirtelen eltűnt, képzelődni nem szoktam és nem igazán hiszek a szellemekben. szóval nemtudom
2011. febr. 17. 16:34
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!