Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » WTF van ebben a koleszban? :O

WTF van ebben a koleszban? :O

Figyelt kérdés

Nem nagyon hiszünk ezekben a szellemes dolgokban, de már egy jó ideje többen is érdekes dolgokat láttunk és tapasztaltunk a koleszban. Tavaly az egyik lány felébredt éjszaka, és a legjobb bnőm mellett látott egy alakot. Azt hitte, hogy a barátja, és szólt is neki, de nem válaszolt, csak rá nézett, aztán vissza az alvó csajra. Megpróbálta felkapcsolni a villanyt, de nem világított, szóval hagyta is, és aludt tovább, biztosan csak a srác volt. Reggel megkérdezte, de a fiú nem volt fent aznap este, és a villany megint működött.

Ma éjszaka mind3an egyszerre ébredtünk fel, és hallottuk, hogy bejön vki, egyszer éjszaka 3körül, aztán olyan fél5 fele. a negyedik lány másik szobában aludt, és csak egyszer jött be 1kor. mi volt a másik 2??? a bnőm egy alakot látott megállni a tükör előtt. nemrég nézegettük a tablókat, és vannak jópáran, akik még azelőtt meghaltak, hogy végeztek volna, ezért is van más képük a tablón egy kis kereszttel a nevük mellett. Talán ők járnak vissza?

köszi a normális válaszokat :)


2011. febr. 14. 15:36
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

biztos, hogy valami termeszet feletti van a dologban de en nem hinnem, hogy "szellem".. vegulis kinek mi a szellem.. en nem hinnem, hogy a fiatalok jarkalnak vissza. az lehet, hogy ott vannak, de csak az energiajukat erezheted, kopogas, stb. szabad szemmel nem hinnem, hogy lathatod.

viszont valoban szakember segitsege kellene. de ne valami kamut hivjatok, akinél valami muszer azonnal zavarjatok el. tobb kart csinal mint hasznot! akinek tenyleg van tehetsege hozza, szerszam nelkul is boldogul :)

2011. febr. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
köszönjük a választ :)amúgy ezek a dolgok már tavaly is jelentkeztek pont így február vége-március eleje között, aztán nagyjából elmúltak. Lehet ennek vmi köze hozzá?
2011. febr. 14. 17:30
 13/21 anonim ***** válasza:

Koleszban vannak tablók? :O

Tudtommal a tablók csak az iskolák falaira kerülnek ki.

2011. febr. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
és olyan koleszról hallottál már, ami egybe van építve a sulival? :) ;)
2011. febr. 14. 19:06
 15/21 anonim ***** válasza:

biztos, hogy osszefuggesben van.. mindenki aki kolis vagy kolis volt tudja, hogy minden sulinak/ kolinak megvannak a maguk kis kisertet sztorijai.. nalunk is nagyon nagyon nagyon sok fura dolog tortent. ott is sok fiatal halt meg :(

a tablod fekete szalaggal korbekeretezve a képuk.. az egyik lany például ugy halt meg, hogy a pasija veletlen elutotte kocsival eltort a laba de nem abba halt bele hanem az embolia okozta ugy emlekszem.

azota minden ejjel lehet hallani, hogy valaki csoszog a folyoson, es kopog valami mintha a torott laba gipsze lenne. fura de igaz. meg most is kiraz a hideg...

ilyenek vannak..

de hozza teszem, ez egy kis gyerekmese ahoz kepest, amik meg ott tortentek/ tortennek...

2011. febr. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Willisz ***** válasza:
én a szellem fogót tudom ajánlani régen nállunk folyton furcsa dolgok történtek bátyám aki nem is itt lakot ekkor má de amikor haza járt ő is tapasztalta és vala honnan szellem fogót vett és azóta nincs semmi habár egy baj van ah leveszed ugyan ugy neki kezd
2011. febr. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
81%
Én is sokat ittam, mikor kolis voltam.
2011. febr. 15. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Kicsit megkésve válaszolok a 02.14 16:57-es válaszolónak. A kérés az volt bizonyítsam, be nincsenek szellemek.

1, Neutrínókról hallottál már? Nah, azt is képes az emberiség észlelni.

2, Az USA tele van fanatikus, tudományos fokozattal rendelkező őrülttel akinek a szellemek a mániája. Ők sem találtak bizonyítékot.

3, Tudományos kitétel: ha valamire van több magyarázat, akkor a legegyszerűbb lesz a valós.


Alap esetben nem is reagáltam volna erre a kérdésre, mert nem annyira blődség mint néhány illetőé, akit egyszerűen muszáj lehordani, de adott a besurranó tolvaj, perverz kukkoló stb. lehetőség ami ellen nem ártana rendőrséggel és nem dr. Venkman-nel védekezni.

2011. febr. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:

néha olyan blődségeket lehet olvasni ezen az oldalon hogy a hajam égnek áll tőle :S


a kérdezőnek:

valaki itt írta hogy vegyétek fel a kapcsolatot a szellemmel és kérdezzétek meg hogy mit akar. ez tökjó de én ezzel nem próbálkoznék, mivel fogalmatok sincs róla pontosan hogy ki az. ha csak úgy nekiálltok idézni, jöhet egy ártó, gonosz szellem is (amire nem hiszem hogy szükségetek lenne). legalábbis én így tudom. egyébként heti rendszerességgel szellemtábláznék, de nálam erősebbek nélkül ezt sem merem csinálni, mert ha nem az jön akit szeretnék akkor nagy sz@rban leszek :D

2011. febr. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ara nem gondoltál h vmelyik értelmes barátodIbarátnőd ijesztget?
2011. febr. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!