Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Honnan tudhatom hogy szellem...

Willisz kérdése:

Honnan tudhatom hogy szellem van a házba vagy hogy valakti meg száltak-e?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne mert elég érdekes dolgok történek Nővéreméknél és régen nállunk is amig szellem fogót nem vettem és ki is tettem minél előbb várnák normális válaszokat mert féltem az unoka öcsémet (2 éves)
2011. febr. 11. 21:06
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
hát az tény, hogy átlendülni sem szabad túlságosan. nyilván azért kell, hogy az embernek legyen annyi esze, hogy a kedvesét ne traktálja ilyen dolgokkal. de ez egy fórum....
2011. febr. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Oké, Zsuzsimuzsi, bocsánatot szeretnék kérni. de tudod ami a szívemen az a számon. Talán velem is történtek ilyen megmagyarázhatatlan dolgok, csak nem akartam észrevenni, mert én úgy vagyok vele, hogy ha vannak, akkor vannak, békén hagyom őket. Szóva: Neharagudj.
2011. febr. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
jójó semmi gond, velem is elszaladt a ló úgy gondolom. ugyhogy részemről is elnézést kérek.!!!
2011. febr. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Semmi baj :)))
2011. febr. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
megszállásnak tünetei vannak: hihetetlen erő, senki nem mer a közelébe menni az illetőnek, össze-vissza beszél, nyelveken szól (idegen nyelveken, amit nem tanult). Főleg ezek! De a legnagyobb jel a hihetetlen fizikai erő!
2011. febr. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

AAAMM! Zsuzsimuzsi kedves mit szedtek ki belőled? A manduládat? Hogy néznek ki a szellemek? HMMM... nem is tudom talán mint a levegő? Arkangyalok nevei? Van ilyen arkangyalok azok nem olyanok mint az sima angyalok egyáltalán mi a különbség köztük? Az egyiket úgy hívják hogy Pisti a másikat pedig Jószi? Átok? Hát láttam egy olyan filmet aminek az a címe hogy Átok csak nem azt a kínai sz.kát akarod rám küldeni ami csak morogni tud?

Démonok? Aha Lucifernek nincs kedve valakit megszállni? Hülyeségeket halmoztok fel hegyén hátán megbabonázva az emberek agyát minek írtok ilyeneket ki fog nektek hinni csak a hozzátok hasonlók veszik a rizsátokat, Démonok!!! Megszállás!!!(hol szállnak meg egy Hotelben) Arkangyalok!!! Engem meg a kerti törpém akar megölni.

2011. febr. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Izééékeh11 válasza:
0%

jajj ... zsuzsimuzsi vagy ki :DD tök hülyeségeket beszélsz ;) hoppáá,most ezen biztos meg fogsz dértődni és rám küldessz valami átkot :OO úúristen,nah most hovaszarjak?? :O

amúgy gondolom a szobádból kizavarni nem tudod őket,de rám küldeni ,hát azt már simán :D

szentem nem is léteznek szellemek o.O vagy ha léteznek is amit kétlek mert lehetetlen Xd akor úgysem bántanak mert ha enyire bántani akarnának,már rég megtették volna ... kivéve ha még mindig gyüjtögetik a zombi-hadsreget :DD

13L

2011. jún. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Klauchi válasza:
Szia, elolvastam itt az előttem szoló hozzászólásokat, és már ne is haragudj nevetséges amit írtál kedves előttem szóló. Azért volt valaki megszállva, mert megváltozott a személyisége, és fekete haja lett PC-je, meg rocker stítlusban kezdett el járni? Elmondom neked hogy ez egy stílus. Tudod Emok! Emo fiú emo lány rémlik? Ettől a falra tudok mászni, mikor lesátánistázzák a rockereket meg az emokat. Nem ugyanaz! Kedves kérdező, onnan tudhatod, hogy szellem van a házba, hogyha egy bizonyos ponton fura szagot érzel , hogyha mozognak tárgyak, ha látsz dolgokat, hangokat hallasz, de nem biztos hogy szellem van a házadba. És ebben igazat adok az előttem szóloknak, hogy nem szellemek szállják meg az embereket, hanem a démonok. De ez hülyeség hogy azé me valaki emos hogy ő démonszállta. -.- ful feketébe ülök az ágyamon jelenleg akkor én is megvagyok szállva? ez vicc. Ha valakit megszállnak változhat a szeme szine, nem mindig önmaga, van hogy a démon ami megszállta a megszállt személy nevében beszél cselekszik, az észrevehető. De nem győzőm hangsúlyozni, hogy nem függ össze a rocker, és az emo kinézette. Gyújts egy fehér gyertyát a szobádba, és hogyha nem tudod meggyujtani, vagy elalszik, na akkorn már pánikholhatsz. A fehér gyertya megtisztitja a szobát. A szellem nem bánthat, ne félj tőle, démonok ellen ott van a borostyánkő, a szentelvíz, feszület, koralvirág.
2016. máj. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 airlady ***** válasza:

Sziasztok!

Igenis vannak szellemek. Mindenkinek a hitrendszere dönti el, hogy miben hisz. Az, hogy valaki nem hisz bennük, az sztem mindenkinek a saját dolga. Aki hisz, az pedig hisz benne. Nem tudom miért kell ezért lehordani mindenkit, aki kicsit is a "normáltól" eltérő dolgokba fekteti bizalmát. A megszállásnak sok jellemzője van. Viszont mivel a fent nevezett 2 éves, így látja őket olyan 6-7 éves koráig. Ha valamelyik ismerősöd jártas a spiritualitásban, akkor bátran fordulj hozzá bizalommal, rengeteg mindent meg fogsz érteni ezzel kapcsolatban, mint a szellemek világa.

2017. jan. 29. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 airlady ***** válasza:
Mellesleg egy démon nem szarakodik holmi gyertyákkal, neki ezen a síkon az semmi. A leírás alapján nem démon. Akkor a gyerek már meghalt volna. Mellesleg...
2017. jan. 29. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!