Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogy tudhatom van e tényleg...

Hogy tudhatom van e tényleg szellem itt?

Figyelt kérdés
Mostanában furcsa érzéseim vannak és azt hiszem szellem de nem biztos.Hogy tudnám megtudni hogy tényleg az-e vagy nem???
2011. máj. 19. 22:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

most tényleg nem akarok reklámozni, de sztem hívd fel a "Szellemirtók szellemfelderítő és elhárító vállalatot"

ott keresd Dr. Egon Spengler-t, Dr. Peter Venkman-t vagy Dr. Raymond Stantz-t.

ők nagyon dúrván nyomják, az ucsó szellemig kiporszívózzák a kecód ;)

2011. máj. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Remélem nem elmegyogyász szmát adod meg nekem.

Amugy porszivom nekem is van.

Én csak tudni akarom van-e itt nem egyböl ... hivni ezek.

2011. máj. 21. 15:20
 3/6 anonim ***** válasza:

Én vagyok!


Üdv:

Casper a barátságos szellem

2011. máj. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Van néhány módszer amivel meg lehet bizonyosodni hogy valóban van e ott valaki.


- állatok: az állatok jobban érzékelik az efféle jelenségeket. Láthatjőák is őket tehát ha azt látod hogy a kedvenc egy sarkot néz meredten vagy egy bizonyos pontot követ a tekintetével ugat vonyít zavarodot stb.. akkor sanszos


- füst teszt - elméletileg ha szellem van a közelben akkor a lesálló egyenes füst befodrozódik, esetleg kettéválik.


- pálcás teszt - a radiesztáziában használatos pálcákkal ki tudod mérni. Ezt két fém válfából is el tudod készíteni. Aztán fogd a kzeidben és kezdj el sétálgatni a lakásban vagy ott ahol érzed hogy necces a helyzet. Ha a két pálca száttar egymástól egyre jobban miközben egy pont felé sétálsz. Az azt jelzi hogy ott egy nagyobb energiatömeg lehet.

Itt mondjuk zavaró lehet ha valamilyen csomópontba futsz bele ami meglehet és akkor vaklárma az egész.


- gondolkodj el azon nem lehet e csak poltergeist jelenség. nem ritka ha serdűlő korú gyerek van a családban. Ilyenkor a változások és a feszültségek amik ejátszódnak jobban kihathatnak a környezetre is. ( nálam pl ilyen korban több izzó is kiégett meg főleg a elektromos dolgok sínylették meg. )


VÉgső megoldásnak mondanám a szakembert de ezek között annyi a humbuk hogy ezt rád bízom hiszel e nekik vagy sem.


megoldás lehet még a szeánsz vagy puszán egy felszólítás amit hangosan intézel a lakásban. pl: gyújts meg egy gyetyát és szólítsd fel az ismeretlent hogy ha itt van fújja el vagy lebbentse meg a gyertyát vagy bármi más is alkalmas kopogjon pl.


Ha jön válasz akkor egyértelmű a helyzet.


Üdv!

6548

2011. máj. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kevesebb Szellemekkel suttogó és Médium sorozatot néz, mert károsan hat rád. Ha szégyenled a tested, akkor meg külön gáz! :D
2011. jún. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

szégyenlem a testem ???

hogy érted???

2011. júl. 12. 16:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!