Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Honnan tudhatom hogy szellem...

Willisz kérdése:

Honnan tudhatom hogy szellem van a házba vagy hogy valakti meg száltak-e?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne mert elég érdekes dolgok történek Nővéreméknél és régen nállunk is amig szellem fogót nem vettem és ki is tettem minél előbb várnák normális válaszokat mert féltem az unoka öcsémet (2 éves)
2011. febr. 11. 21:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
49%

Hogy őszinte legyek, én nem nagyon hiszek az ilyesmiben. Kiábrándultam. Mindigis tartottam ezektől a dolgoktól, és mindigis érdekeltek. Anyám furcsa, bizarr történeteket mesélt a gyerekkoromról, és őszintén szólva éreztem már magam megmagyarázhatatlanul furcsán. De tudod mit? Ha vannak is szellemek, nem sok közük van ehhez a világhoz.

Régen eléggé féltem, de éreztem már olyat, hogy nekem ki kell mennem a sötét éjszakába.

Manapság ha nyugalomra vágyom, ki megyek a temetőbe. Ott csönd van. Megnyugtató. Inkább este szoktam menni. És nem faltak még föl a zombik, de még a hívásomra sem történt semmi. Nem azt mondom hogy semmi nem marad utánunk hogyha meghalunk, de nem hinném hogy bárkit is megszállhat egy másik ember szelleme. Keserűségemben sokszor kiálltam már a sötét éjszakába, megoldást várva silány életemre anno, de soha nem történt semmi.

És ha már a kérdésnél vagyunk, akkor szellem biztos nincs a házban, max. kísértet. De azt is kétlem. Nem tudom mik történtek ott, sok furcsaságra begyszerűbb a magyarázat mint hinnéd.

Jah, igen. Gyertyafénynél is néztem már tükörbe, és nem vitt el a rézf@szú bagoly. Nagyon sok kamu van ezen a téren. Ha télleg lennének kísértetek, én várnám őket a legjobban.

De ha gondolod, kicsit bővebben is kifejthetnéd a dolgokat.

2011. febr. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Egyébként minden az agyban dől el. Ha komolyan hiszel, akkor az úgy is lesz. Ha nem, akkor átkozhat akármelyik cigányasszony. XD


Darrien

2011. febr. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 BlackSword ***** válasza:
0%
Nagyon egyszerűen... A logika alapján biztos lehetsz benne, mivel szellemek nem léteznek, ezért nem is képesek megszállni senkit és semmit...
2011. febr. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
én hiszek benne régen enm hittem de mi után hangokat hallota és a kutya meg elkezdet egy pontra ugatni/morogni azután hát hogy mondjam kicsit beszartam hogy mivan és többször is volt ijen pl ajtó kiynilt magától először bisztos voltam benne hogy a biztos a huzatt csak hogy semmi más nem volt kinyitva csak az ajtó szerintettek? kicsit nem fostam magam össze ám vanak kopogó szellemek akik hangokat adnak ki meg tárgyakat mozgatnak törnek szét
2011. febr. 12. 07:33
 5/21 anonim ***** válasza:
0%
Hát figyelj azok akik ideírtak eddig semmit nem értenek a témához. Az hogyha valakit megszáll egy szellem, hát valójában sztem nem is nagyon szellemek csinálnak ilyet, hanem inkább démonok. Ők általában meg akarják szerezni az elmédet, hogy irányítsanak. De ilyet még, hogy kopogó szellem. Hát bocsi, de erre szokták mondani, hogy egy kitalálja többi folytatja. Én halló voltam, és érdekes módon mindegyiknek hallottam a hangját. Most akkor mind a 10 ami az albiban volt kopogó szellem volt????:D Azt pedig, hogy hogyan tudod meg, hogy valakit megszáll-e meg, hogy vannak -e a házban. Figyelj nálam sokszor úgy is észreveszem, hogy amikor éppen valaminek hátat fordítok pl: tv és akkor egy természetelleneset recsen. És éppen amikor elfordulok. Mintha jelezni akarná, hogy ééé figyelj már itt állok. Meg sok tárgy recseg ropog de tényleg olyan természetellenesen akkor nagyon valószínű, hogy van a házban. Az pedig, hogy megszáll embert. Őszintén szólva én még nem találkoztam személyesen olyan emberrel, de van ilyen. Hát igazából sztem elkezd nagyon megváltozni a személyisége. Éppen minap mesélték szakemberek, hogy egy lányt megszállt egy démon és, hogy 7-en kellettek hozzá, hogy kiszedjék belőle. Na most a csaj elkezdett fekete ruhákban járni, piercinget lövetett a szájába, vagdosta a kezét késsel. Abszolút megválozott a személyisége. De van akiből egyszerűen szabályosan kiszól a démon, hogy mondjuk takarodj innen és röhög egyet sátánian. És az illető utána nem is elékszik rá, hogy ilyet csinált. Ilyenkor átveszi az irányítást az elméd fölött. Észrevennéd, ha valakit démon száll meg. Egyébként meg a szellemek sztem kispiskóták a démonokhoz képest. Jah és ha vannak a házatokban szellemek, akkor sokszor fáradékony vagy, mert szívják az energiádat. Bár emelett még a ház energetikája is hathat rád negatívan. Ha túl nagy a kupi vagy sok a por vagy a felesleges holmi, akkor az sok negatív energiát termel és lefogja a pozitívat. Én tegnap takarítottamki, de még az utolsó sarkot is portalanítottam, és ma már tiszta tevékeny vok. Persz előte sem volt kupi. De azért ilyen, hogy a radiátor, a szekrény teteje, annyi port fog, hogy csak na. és ez mind negatív energia. és bizony negatív negatívat vonz, így akár lehet hogy a gonosz szellemek is jobban szeretnek ilyen helyen tanyázni.
2011. febr. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
16%
Jajj Drága Kérdező! Szellemek nem léteznek, és ezáltal senkit nem is szállhatnak meg! Csak egy embert mondj akit már valaha szálltak meg szellemek! Na látod, hogy nem tudsz egyet sem! Valakik csak azért járnak fel ide, mint Zsuzsimuzsi, hogy oldalas litániákat írjanak, te beszraj, ők meg ott röhögjenek rajtad a gép előtt. Na ennyit erről!
2011. febr. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

a szellem nem száll meg senkit, rossz lélek, démon már inkább


egyébként mi a szellemfogó?

2011. febr. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Jah oldalas litániákat. Na takarodjál ostoba. Nem tudsz te semmit. És bizony tudnék olyat mutatni, akit szállt meg démon. De ha gondolod szívesen rádszabadítok egy kevés átkot is melléje, hogy még jobb legyen. Aki nem ért a dolgokhoz inkább attól kérdezném meg, hogy mit keres akkor itt????????? Másnak okoskodjatok ne nekem,mert éppenséggel belőlem is szedtek már ki ilyet. Ugyhogy majd akkor szóljál,ha egy kevés fogalmad is lesz arról, hogy egyáltalán hogyan néz ki egy szellem meg ha egyáltalán egy olyan alapdolgot fel tudsz sorólni, mint mondjuk az arkangyalok nevei. Mert ez bizony elég alapdolog. De te kis "hozzáértő" még ezt sem tudod sztem. Ugyhogy pfff.......
2011. febr. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Nincs igazad véletlenül sem, zsuzsimuzsi (bocs ha rosszul írom). VAn akik nem hisznek ilyenekben, nem kell ezért őket lenézni. Én sem hiszek bennük. VOlt még anno egy osztálytársam, aki folyton a szellemekről beszélt, csak szellemek, szellemek, szellemek. Most így, évek múlva nincs férje, nincs gyereke, mert mániákus. Ennyit erről.
2011. febr. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
zsuzsimuzsi, csak nem kellenek semmilyen átkok...
2011. febr. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!