Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Nem tudom mi ez. (? )

Nem tudom mi ez. (? )

Figyelt kérdés

Fekete árnyékokat látok elsuhanni pár méterrel mellettem. Ráadásul a monitoromra van ragasztva egy kép (papír) és egyszercsak a sarka behorpadt. Egyik esetben sem pont oda néztem (ahol ezek történtek), éppen, hogy beleestek a látókörömbe.

A vállam mostanában nagyon fáj, anyukám viccből azt mondta, hogy egy szellem ül a vállamon. Utána beszéltünk erről, hogy lehet, hogy igaz is lehet.

Mi ez? Vagy csak véletlenek egybeesése?

Köszi annak, aki normális választ ad. :)


2011. febr. 11. 18:45
1 2
 11/12 anonim válasza:
Lehet hogy egy lidérc követ:D
2011. febr. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Rossz démonok akik megakarnak téveszteni,az okkultizmus,varázslás irányába vinni,és tönkretenni az életedet.Tapasztaltam már ilyesmit,aztán Isten nevében megparancsoltam neki,hogy távozzon el tőlem,na azóta se láttam többször! (: Viccen kívül!
2011. febr. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!