Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Van olyan, aki látni vélt...

Van olyan, aki látni vélt szellemet?

Figyelt kérdés
2 évvel ezelőtt Zamárdiban nyaraltam a párommal. Egy régi házban szálltunk meg. Egyik éjszaka felriadtam és egy idős nőt láttam az ajtóban állig érő egyenes haja volt, nagy szemüveget viselt, kerek kiskarimás szalmakalapja volt, bő hosszú nadrágot és rövidujjú pólót viselt. Olyan németes hatást keltett. Integetett nekem, rám mosolygott, én moccanni se mertem félelmemben, majd lassan elkezdett halványodni és eltűnt. Mire felkeltettem a párom már nem volt ott. Persze tudom az agy érdekes dolgokra képes, de a mai napig ezen gondolkozom, hogy igaz volt e, vagy csak hallucináltam? Szegény páromat annyira megijesztettem, hogy egy időben minden éjszaka felriadt. Ti mit gondoltok erről?
2011. jan. 2. 20:27
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
alvásparalízis csak akkor lehetett ha nem tudtál megmozdulni se. De szellemek vannak.De ha mosolygott rád akkor gondolom nem akart neked ártani nem kell tőle félni.
2011. jan. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Megtudtam mozdulni, mert félig felültem, de utána már nem mertem megmozdulni, nem azért mert nem tudtam volna, hanem mert nagyon féltem. Nagyokat pislogtam és nem tűnt el, Halványan fluoreszkált. Az alvásparalízis feltétlenül összefügg a mozdulatlansággal?
2011. jan. 11. 19:17
 13/20 anonim ***** válasza:
Igen vmennyire összefügg.De az alvás közbe van hogy látsz mindent közbe nem tudsz megmozdulni.de ez nem lehet az mivel te féltél és azért nem mozdultál meg szval ez ki van zárva.
2011. jan. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon be voltál baszva, és befeküdtél az idős néni ágyába. Talán még meg is kívántad, de PSZT, a párodnak egy szót se, mert e-mailben szakít veled...
2011. jan. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Utolsó, a válaszod téged minősít. Nyilván vonzódsz az idős nőkhöz pár pia után, de ne magadból indulj ki. Ennyi.
2011. jan. 20. 19:20
 16/20 anonim ***** válasza:
0%

Pontos utcanevet, házszámot is írj, légyszi, ha már mindenképp ragaszkodsz a "szellemet láttam" teóriádhoz.

Köszi!

2011. jan. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Pff úgy emlékszem hogy Petőfi Sándor u a IV vagy V köz sarkánál, ha a Balatontól jössz jobbra. 2 éve volt és nem foglaltuk le előre a szállást, tehát nem címre mentünk. Amúgy nem ragaszkodom ahhoz, hogy szellemet láttam, mert NEM tudom hogy az volt e.. ezért írtam ide.
2011. jan. 22. 10:12
 18/20 A kérdező kommentje:
Téged se az eszedért fognak ellopni. Egy sarkon tudtommal 1 ház fér el nem 10. Olvass vissza mert baj van a szövegértéseddel! Ha meg nem hiszel nekem akkor nem kell ide írni! Kösz!
2011. jan. 23. 11:44
 19/20 anonim válasza:
0%
Van.
2011. júl. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Igaz, hogy 5 évre rá írok, de a leírás, hogy halványan fluoreszkált, félig felültél, az nagyon találó. Hasonló élményem volt valahol. Nem hiszek bennük, de egyet láttam.
2016. jan. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!