Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szellemet látni álomban mit...

Szellemet látni álomban mit jelent?

Figyelt kérdés
azt álmodtam, hogy zajt hallok a konyhából, mintha mosogatnának. kimentem megnézni, holott tudtam, hogy alszunk és senki nem lehet ott. az ajtó zárva volt, de az ajtó üvegén keresztül láttam egy emberi alakot kirajzolódni, mintha rózsaszínű köntösben vagy ruhában lett volna, a mosogatónál. kinyitottam az ajtót, és akkor már csak homályosan láttam azt az alakot, nagyon megijedtem sikoltoztam félelmemben, a férjem költött fel. az egész olyan valóságosnak tűnt. mit jelenthet ez? talán tényleg szellem járt nálunk, és így akarta tudatni?
2010. dec. 18. 23:11
 1/6 anonim ***** válasza:

de érdekes..kicsit ellentmondáésosan írtad először nem tudtam most tényleg amolyan tudatps álom féle ez vagy ébren voltál.

Azt mondják álomban lehet ilyen dolgok mert olyankor kilépünk a testünkből és ez is lehetett egyfajta valóság amit álom formájában éltél meg.nekem is voltak ilyen álmaim halottakkal úgy hogy tudtam is h csak álom de mindenképp megmaradt.Lehe tüzenet vagy kitudja.Egyszerű álom csak...

2010. dec. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Hát előfordulhat télleg h a tested kikapcsolódik egy más világba
2010. dec. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ha pl: ha elhunyt az egyik szereted akk így üzent neked, de ha bántott volna akk az már bajt jelent ( elüldözni akar)
2010. dec. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ha otthon csak úgy kiráz a hideg vagy meleg a szobád és hirtelen hideget érzel hát akk lehet h szellem ( nekem is volt ilyen szellemes álmom de nem bírtam eldönteni h álom volt-e vagy valóság )
2010. dec. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A rózsaszín jelent neked valami? Például volt-e olyan rokon aki ilyen színű ruhát hordott? Milyen volt a viszonyod vele? Volt-e ilyen színű játékod gyerekkorodban? Gyakran dolgozol a konyhában?
2010. dec. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
mintha az én rózsaszín köntösöm lett volna, nem láttam, de mégis tudtam....
2010. dec. 20. 22:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!