Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Van olyan, aki látni vélt...

Van olyan, aki látni vélt szellemet?

Figyelt kérdés
2 évvel ezelőtt Zamárdiban nyaraltam a párommal. Egy régi házban szálltunk meg. Egyik éjszaka felriadtam és egy idős nőt láttam az ajtóban állig érő egyenes haja volt, nagy szemüveget viselt, kerek kiskarimás szalmakalapja volt, bő hosszú nadrágot és rövidujjú pólót viselt. Olyan németes hatást keltett. Integetett nekem, rám mosolygott, én moccanni se mertem félelmemben, majd lassan elkezdett halványodni és eltűnt. Mire felkeltettem a párom már nem volt ott. Persze tudom az agy érdekes dolgokra képes, de a mai napig ezen gondolkozom, hogy igaz volt e, vagy csak hallucináltam? Szegény páromat annyira megijesztettem, hogy egy időben minden éjszaka felriadt. Ti mit gondoltok erről?
2011. jan. 2. 20:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Sztem valami álomkép volt...

Szokott olyan lenni ha az ember hirtelen felriad álmából hogy néhány pillanatig maga előtt látja az álmát még ha nem is emlékszik amúgy arra hogy mit álmodott.

2011. jan. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Az ilyen esetek 90%-a alvásparalízis miatt van.

Olvass utána!

2011. jan. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Ez alvásparalízis volt.De ettől még nem zárom ki a szellemek létezését,sőt..Bár még eggyel sem találkoztam.
2011. jan. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 emlya ***** válasza:
51%

Igen,én már láttam,legalábbis lehetett szellem is, konkrétan akkor amikor egy fiút iszonyatos kegyetlen módon öltek meg a barátai, mint később kiderült én pont a halálával egy időben szúrtam fel a kezem, egy nagyon mély szúrt sebről van szó, persze véletlenül.Utánna néztem és amikor mesélték a gyilkoság történetét,lejátszódott előttem és pont olyannak képzeltem a gyilkosokat amilyenek, vagyis hasonlónak. Ekkor kezdődött minden, utánna ha Róla volt szó a tévében, elment a kép, amíg annak a hírnek vége nem lett. A villany is mindig elment, ha csak a település nevét kimondtam, egyszer meg kicsapódott a szekrény mindkét ajtaja tiszta erőből, barátnőmmel nagyon megijedtünk. Aztán hirtelen mindent tudtam a városról, olyanokat is amiket nem, ezt nem tudom értitek-e, mert még sosem jártam abban a városban.

Aztán volt egy kirándulás, ahol annyira elegem lett ezekből, hogy leittam magam a sárga földig, na ezt nem kellett volna, mert 4-5 órás sírógőrcsöt kaptam és valószínű az a 40 fő tiszta hülyének tartott emiatt a sztori miatt. Aztán egyszercsak megkönnyebbültem. Mintha kő esett volna le rólam, később tudtam meg, hogy pont akkor csináltak egy szeánszot és elküldték a szellemet. Azóta nincs is ilyen. Persze az is lehet, hogy csak amiatt könnyebbültem meg, hogy kisírtam magam....

És ezt az egészet csak be is képzelhettem magamnak a gyenge idegrendszerem miatt, hiszen abban az időszakban elég sokminden összejött....

Nem tudom. Szerintetek?

2011. jan. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
10%
Utolsó: Miért kell ezt minden ilyen kérdéshez bemásolni?
2011. jan. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 emlya ***** válasza:
Csak leírtam, hogy nekem milyen élményem volt.
2011. jan. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
Kedves emilya ezt már olyan sokszor ctrl+c és ctrl+v-zted be, hogy már a hitelesség szikráját is kiirtottad sikerrel.
2011. jan. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 emlya ***** válasza:

Ez a második hely még csak, ahová leírtam, és csak is azért mert jó megosztani másokkal, olyanokkal, akik szintén átéltek ehhez hasonlót.

Persze nem kell elhinni, én tudom, hogy igaz és kész.

2011. jan. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
75%
Mikor lettek meg a gyilkosok, utána hogy már nem láttál semmit. Szerintem elképzelhető, ha valakinek meggyengül az aurája, én védelme sokkal könnyebben kapcsolódnak hozzá szellemek vagy más emberek tudattalanja. Én hiszek abban, hogy a térben is vannak információk.Ezeket transz állapotban vagy legyengült én védelemmel lehet érzékelni szerintem.
2011. jan. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 emlya ***** válasza:

Hála az égnek hamar előkerültek a gyilkosok, mivel ellentétes volt a meséjük a többiek verziójával.

És 2 nap után lebuktak, de nem állítom, 1000%-ra, hogy szellem volt, lehet csak BEKÉPZELTEM!!!!

Nem tudom...

2011. jan. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!