Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hol van szellemjárta ház...

Hol van szellemjárta ház hazánkban?

Figyelt kérdés
2010. dec. 2. 12:48
1 2 3
 21/23 anonim válasza:

Csurgó, régi tejgyár. kb 5 percre lakom tőle, voltam már ott párszor éjszaka... olyan mint valami gáz horrorfilm. a gyár régóta zárva van, teljesen romos, tele van graffitizve, mindenhol törmelék meg üvegszilánkok. nappal is elég furcsa érzés ott lenni, éjjel meg egyenesen hátborzongató. lépések hallatszanak meg kaparászás és úgy érzi az ember mintha figyelnék.

van valami sztori is egy munkásról aki régen ott dolgozott meg a kutyájáról. de eddig mindenkitől máshogy hallottam úgyhogy fogalmam sincs, melyik igaz. az 100%, hogy már se a melós, se a kutya nem él. a kutya teteme nagyon sokáig bent volt a gyárban, valami medence-szerűségben (gondolom abban volt a tej, amikor működött a gyár). még én is láttam, nagyon undorító volt, bűzlött meg oszladozott. nem is értettük, hogy miért nem viszi el onnan valaki.

a lényeg az, hogy én elég szkeptikus vagyok ilyesmiben, de ott tényleg van valami. állítólag néha lehet bentről kutyaugatást hallani, de szerintem ez kamu, a környéken egy csomó kutya van, biztos azokat hallották. de azért tényleg elég hátborzongató hely.

2012. aug. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
A rajztanárom háza. Oda járok órára, és egyszer, télen már sötét volt, mikor hazaindultam. Egy régi, kb. 1600-as években épült házról van szó. Mentem át az udvaron, mikor egyszer csak bevágódott a pinceajtó és köhögést hallottam. Biztos nem a tanár úr volt, mert nőies hang volt. Én ott úgy megijedtem, hogy ezzel a lendülettel futottam vissza a házba. A tanár úr aztán elmondta, hogy ő is hallotta, sőt látta már ezt a "szellemet", de nem kell vele törődni, ha nagyon feltűnősködne, köszönjek neki:D Nem hiszek nagyon ilyesmiben, de akkor, ott helyben minden szkeptikusságom elszállt.
2012. aug. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

A nővérem Lilla(21) meg én(Csilla)(18)

És 3 unokatesónk Anna(12),Leila(16)Pannka(5)

Meg még Leila és a nővérem pasija (Feri(17) (peti(24)

Meg az én pasim(Tomi(19)

És hát úgymond Annának is volt pasija

Domi(12),meg Pannka barátnője (Lujza(5)

Tehát összesen 10en voltunk otthon egyedül,mert összejövetel volt Leila elmaradt ballagásáról(aznap nem tartottunk bulit,ezért ekkor tartunk)

Ezért gyűltünk össze,a szüleink elmentek vásárolni(tortát,ajit).

Lilla kiment az udvarra megetetni az állatokat és ijedten jött vissza

-van valami a tyúkoknál

Megnéztük mind fogva egymás kezét az ijedségtől,

Nem láttunk semmit

Este lett szüleink hazaértek

2019. jún. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!