Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hol van szellemjárta ház...

Hol van szellemjárta ház hazánkban?

Figyelt kérdés
2010. dec. 2. 12:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
32%
sehol
2010. dec. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
83%

Cegléd szélén egy erdős részen van egy kis kunyhó, nincs benne senki, simán belehet menni.

Nyáron ott aludtunk öten..tudnék mesélni..:)

2010. dec. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
96%

Mesélj :)


Csak azért,mert akkor itt van a közelben és én még nem is hallottam róla, de bírom az ilyen történeteket.

2010. dec. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Balatonöszödön. Egy haverom vett egy házat és mindig történtek furcsa dolgok, mígnem lebontotta és új házat épített.
2010. dec. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Családban már minden háznál fordultak meg :D

Nálunk mindennap kopog a szekrény, mintha valaki becsukná (rokonoké volt, örököltük)

Olyan 1 éve bátyámnál egyszer este tvztünk öcsémmel, és az 1 éves unokaöcsémmel, bátyám, anyukám és sógornőm elmentek vásárolni. Amikor aludtam öcsém felébresztett, hogy lépéseket hallott az udvarról, pont fájt is a fejem nagyon, visszaaludtam, majd még egyszer felkeltett, akkor sem hittem neki, majd hirtelen nagy ajtócsapódás hallatszódott, na akkor már egyből kiugrott a szememből az álom. Fogalmunk sem volt honnan jön, csak azt tudtuk, hogy nagyon közel a házhoz de mégsem bent (olyasmi hang mintha ilyen ajtót bevágsz, amiben üveg van és még az üveg, rezeg, miután bevágtat, de nagyon jellegzetes) majd még egyszer becsapódott, aztán egyre sűrűbben, unokaöcsém is felébredt rá, olyan hangos volt.

Gyorsan remegő kézzel felhívtam bátyámat, jöjjenek vissza, mert gáz van. Gondoltunk rá, hogy betörő, de az nem csapkodja az ajtót, nem kelt feltűnést, főleg nem ennyiszer, és ilyen hangosan. Direkt a lámpákat az egész házban felkapcsoltuk, ha betörő lenne, lássa, hogy van otthon valaki, és menjen el, kiabáltam is ki az ajtón, hogy húzzon már el akárki is az.

A kutyák az udvaron zavartan járkáltak.

Életem legfélelmetesebb 20 perce volt az biztos. Bátyámék haza jöttek, abba maradt. Elmeséltük neki, mi történt, megfagyott bennem a vér, amikor megtudtam, hogy a padlás ajtó ilyen üveges ajtó, mert a hangot pont arról hallottuk, és akkor még jobban, amikor mondta, hogy kulcsra be van zárva. Azonnal körbe járta az egész telket, hátha valaki betörő volt, de senkit nem talált. Nem mondta, hogy szellem volt, hogy ne ijesszen meg minket, de látszódott az arcán, hogy ő sem tudja mi lehetett.

Na ez egy szellemjárta ház;)

Egyébként rokonok mamánál is voltak, meg nálunk is, de szerintem az minden hol előfordul nem? (rokon halála után kopogás a redőnyön, jellegzetes léptek hangja szemed láttára leesik egy csésze, ilyenek.)

Ugyanebben a házban a sógornőm látott egy tükörben egy embert, leírta, hogy nézett ki idős nő, szemüveges, testesebb. Pont az előző lakost írta le, aki a házban halt meg. (aki egyébként nagyapám testvére, de nem látta előtte a sógornőm képről sem, nem tudhatta, hogy néz ki, én sem nagyon tudtam, nem tartottuk a kapcsolatot)

Ez már csak ilyen hallott történet, de amit leírtam hosszan az 100%, hogy megtörtént, mert én éltem át.


Jó mondjuk, gondolom te olyan helyre, gondolsz, ahova mehetsz látogatóba, hát ide nem hiszem, hogy jöhetnél, csak leírtam, hogy igen van ilyen :D

Ezek tények, aztán mindenki döntse el, hogy mi lehetett.

Remélem nem baj, hogy ilyen sokat írtam;)

2010. dec. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
96%
Nagybajom határában lévő vérerdőben, nagyon sok II. világháborúban elesett katona szelleme kísért a mai napig.
2010. dec. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
43%
Hát Árpika neked tényleg nagybajod van :)
2010. dec. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
82%

Minden ház szellemjárta, ugyanis mindenhol vannak szellemek ahol emberek élnek/éltek valaha...


A szelemek külömbözőek, van amelyik nem tudja hogy meghalt ezért zavargatja a következő lakót, van amelyik meg csak szimplán gonosz...

de vannak a békések is...


Egy halottlátó, vagy auralátó láthatja...egy boszorkány érezheti őket...de nekik Auschwitzba nem tanácsos elmenni...kicsit roszs élmény lenne hidjétek el...


A klasszikus értelmű szellemjárta ház amikor egy igenerős szellem erőszakosan védi a területét és ilyesztgeti az ottartózkodókat...

nem tudom hol van ilyne

de ha akarsz egyet idézz meg egy démonikus szelemet és megátod mi lesz...de én ezt nem ajánlanám...

2010. dec. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
65%
Utolsó szerintem pedig a sok szellemes film helyett elkezdhetnél magyarul tanulni :)
2010. dec. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
nálam éjszaka is rázták az ajtót tuti kopogó szellem amit nem küldtem el.
2010. dec. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!