Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hol van szellemjárta ház...

Hol van szellemjárta ház hazánkban?

Figyelt kérdés
2010. dec. 2. 12:48
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt élményem ha ezt élménynek lehet nevezni. Évekkel ezelőtt Pátrohán vettünk egy nagy házat hatalmas fehér ház volt nagy boltívekkel, mint egy kúria. Megtetszett . Az volt a fura h nagyon olcsó volt 10 éve kb 1200 :) rögtön meg is vettük , örültem a kertes háznak a városi kis lakás után. DE nem sokáig tartott az örömöm , a ház hideg volt mint egy kripta , hiába fűtöttünk az első része soha nem melegedett be igazán.és ha előre mentem a közlekedőn keresztül borsózott a hátamon szőr.Vissza felé szinte futottam . DE nem tudtam megmagyarázni , hogy miért. A lányomék is velünk éltek és ők elől rendezkedtek be. Esténként át át jöttek hozzánk tv ni. Egyik alkalommal a lányom szinte beugrott a szobámba szobámba, sápadt volt és azt mondta Anyu egy nő áll a közlekedőbe egy idősebb asszony !!! Aztán mindenki oda ment de sehol nem volt senki.volt a falon elől egy tükör az elrepedt egyik éjjel úgy h hozzá sem nyúltunk. Aztán egymást követték a kopogások és volt h én is láttam egy magas vagy 2 méteres alakot az ágyam mellett ,de ahogy ránéztem el is tűnt . NA eladtuk mi is a házat jóval áron alul . DE már azóta azok is eladták......akik megvették tőlem...
2010. dec. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm szerint Csornán:D Amúgy velem eddig egy szellemes eset történt: Nyáron kivételesen egyedül vittem sétálni a kutyámat. Az előtt a nap előtt pár nappal bontottak el egy házat, ahol 5 éve halt meg egy kedves néni. Nem volt senki az utcán, a kutya elkezdett ugatni, bennem meg megállt az ütő, a néni egyszer csak ott állt, intett egyet és eltűnt.

13/L

2010. dec. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
7%
Ugyan már miből vannak a szellemek? Hat rájuk gravitációs vonzás? Tágulnak ha hevítjük őket? Van tömegük? Milyen neurózis irányítja őket és milyen energia segíti őket a helyváltoztatásban? A felületük visszaveri a fotonokat? Vajon hogy viselkednének vákuumban vagy iszonyú légköri nyomás alatt mint pl a vénuszon?
2010. dec. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
8%
Ja és vajon kiszorítják az általuk elfoglalt légtérből a levegőt? Vajon amit látnak hallanak azt milyen biomechanizmus segíti feldolgozni az információt és reagálni arra? Szellemek nincsenek csak a hiszékeny buta emberek képzeletében!
2010. dec. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Van egy falu Magyarországon. Fácánkert a neve. Tolna megyében van. Tőlünk nem messze van oylan egy órányira. a falu határában van egy régi kastély. régen a kommunista időkben állatkísérleteket folytattak ott. apám dolgozott ott. na hát ő mesélte hogy mi volt ott. karbantartási munkákat csinált. ablak javítás ajtó beszerelés. ilyesmiket csinált. mondták neki hogy 2 napja van. reggel 8tól délután 4ig lehetett dolgozni. mert utána egyrészt bezárták másrészt mivel az alagsorban( ott dolgozott) nem volt már elég fény. ugyan is ott lámpa nem volt. mesélte, hogy látott mindenféle orvosi műszereket ott hagyott fehér orvosi köpenyeket. nyáron melózott a hőmérséklet jóval hidegebb volt ott. látott kis kamrákat ahol véres rongyok meg apró ketrecek feküdtek. a legfurcsább az volt ahogy mesélte hogy végig egyedül volt még is ajtócsapkodást hallott és hihetetlenül rossz közérzete volt egész végig. volt olyan hogy lerakott egy szerszámot az eltűnt és máshol találta meg. a meló végén elmesélte a polgármesternek ugyan is ő kérte fel a munkára. mesélte hogy végig hallgatta majd alá íratott vele egy titokvédelmet és mondta hogy senkinek nem beszélhet arról amit ott tapasztalt és látott. végül azt mondta hogy ott tényleg vannak oylan dolgok amiknek nem ott lenne a helye.
2010. dec. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:
100%
a 2-vel előttem hozzászóló ember túl sokat figyelt fizika órán (: mi az ilyen okoskodó strébereket vertük meg mindig szünetbe (: nagyon sok ember mesélt ilyen történeteket aminek biztos van valami valóság alapja.Velem szerencsére nem történtek ilyen dolgok de állítólag 5-6 évesen sokszor láttam alakokat. Az egyik ismerösünket is az őrületbe kergették ő csukjás alakokat látott remélem nem nem is fogok találkozni szellemekkel :d
2010. dec. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
100%
nagyon sok dolog van amit nem ismer az emberiség nesze neked biomechnika
2010. dec. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Nagygéc
2010. dec. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
76%

Parlament!!

Sötét alakok járjkálnak ott és nagyon szellemesen igérgetnek szebb jövőt!!

2010. dec. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
elég sok helyen
2011. jan. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!