Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Lécci válaszolnátok pár...

Lécci válaszolnátok pár kérdésre, aludni se merek amíg ezeket nem tudom (? )

Figyelt kérdés

1. Ha velem alszik a kutya,magamhoz szorítom akkor megvédhet?

2. démon mi okból akarna bántani? ha alszok csak akkor bánthat? ( azért kérdezem mert egy kérdésnél kiderült h nagy valószínűséggel démon van itt)

3. az igaz h ha szellem van a lakásban a tudat alattid miatt nem tudsz elaludni?mert nem hagy.. ilyesmi volt a tv-ben.

4. mi védhet meg? már kereszt van nálam,de azzal ijesztgetnek h az mitől védene meg..:/

Előre is köszi!


2010. nov. 30. 02:31
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

ígyis tök sz@r semmit nem aludtam, és most is egyedül vagyok :S és ilyenekről beszélek ...

mert beteg vagyok aztán itthon..hát csodás:/

2010. nov. 30. 08:58
 12/22 A kérdező kommentje:

jah..vki még válaszolt a kérdéseimre..

nem harap meg a kutya ő olyan h imádja ha plüssölik meg bújik az emberhez , de nem ugy szorítom h megfulladjon szerencsétlen-.-..

honnan tudod h nem léteznek? ..rem.történik veled valami hehe:P

2010. nov. 30. 09:00
 13/22 anonim ***** válasza:
Az a lényeg,hogy ne félj,a félelem erősíti ,vonzza őket.Teljesen elüldözni nem lehet őket,de ha látják,hogy tudatilag elhatárolódsz minden olyan dologtól,ami őket erősíti,akkor maguktól is odébb állnak,keresnek mást,akit sikeresebben ijesztgethetnek.Ezért tehát óvakodj minden negatív érzéstől,mint félelem,harag,türelmetlenség,figyelmetlenség és minden egyéb rossz érzés.Erősítsd magadban a szeretetet és a jó érzéseket,azt nagyon nehezen viselik!
2010. nov. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Régi babona, még nagymamám is alkalmazta. Akassz az ajtód bejáratához fokhagyma fűzért, na az elűz mindnféle ártó szellemet, démont. stb. Próbáld ki.
2010. nov. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 Beatrix17 ***** válasza:
Szerezz be egy macskát!Ők érzékelik a jó-rossz szellemek jelenlétét!Bár azt hiszem,a kutyák is!Vegyél füstölőt-mindegy,milyen illatút,és tedd ugy,hogy ajtó v ablak felé égjen le!Nálam éjszakánként volt kaparászás,jövés-menés,ugy éreztem,valaki néz,a macskám besokkolodva nézett1pontot20percig,stb,stb!Aztán ráálltam a heti2alkalmas füstölésre,minden helységben,és megszüntek ezek a dolgok
2010. nov. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Démon ha bántani akar és te nem tettél semmi rosszat akkor probálkozhat bármikor,,hogy bántson ugyse fogják engedni a fentiek, nincs szabad akaratuk csak akkor ha hivják őket például idézéssel
2010. nov. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Nigra ***** válasza:
szerintem neked volt 1x-2x alvásparalízised és azt nézed démonnak.....az emberi tudatlanság nem ismer határokat :)
2010. nov. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat...

semmi gond nincs velem!

2010. nov. 30. 12:09
 19/22 anonim ***** válasza:
Az alvásparalízis nem is gond,inkább csak egy érdekes,sokak szerint ijesztő tapasztalat.
2010. nov. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

1. hát meg, de szeritnem szegény állatnak az is elég, ha az ágyad mellé teszed a vackát, úgy nem fullad meg xD

2. Idéztél démont? Mert ha igen akkor lelkileg bánthat. Jegyezd meg, fizikailag nem bánthat, mert szinte nincs is önálló alakja.

3. Ha azt is idéztél, akkor lehet, hogy feldühítetted és minden lehetőséget megragad, hogy egyáltalán jelezzen neked h Hahó én még itt vagyok, nem búcsztál el tőlem. Mert ha a szellemidézés végén nem küldöd őt vissza, akkor ottmarad :S Goindolj bele, szegény Jacko milyen elfoglalt lehet, folyton megidézik :D

4. Szerintem is használj füstölőt, ne higyj a fülednek és a tudatalattidnak, és ne félj, mert ha félsz alapból hallucinálhatsz ilyeneket D:

2010. nov. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!