Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A sellőkről szeretnék pár...

A sellőkről szeretnék pár kérdést, válaszolnátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sellők léteznek? Vagy ez csak mese?


Csak tengerészeket esznek? Vagy halakkal is táplálkoznak? Sokszor időbe telik mire valami tengerész odajut, addigra bőven éhenhalnak.


A filmekben nincs semmilyen nemzőszervre vonatkozó utalás? Hogyan csinálják a kis sellőket? Egyáltalán milyen testnyílásukon kakálnak?


Csak értelmes válaszokat kérnék, köszi!


2011. aug. 23. 13:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Sellők nem léteznek. A legenda a tengeritehenek miatt terjedt el, ők létező állatok, viszont nem esznek embert.


[link]

2011. aug. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Akkor mit esznek?
2011. aug. 23. 14:01
 3/16 anonim válasza:

Csak mese.

És mintaz öszes mesében, nem kapnak lényeges szerepet az ilyesmik - pl. hogyan lesz gyerekük vaggy hasonló. A mesékben egyszerűen hinni kell, és aki hisz bennük, annak eszébe sem jut ilyesmiket kérdezni :) (szerintem kicsit olyan, mint Isten. Aki hisz benne, annak mindegy, hogy lehetséges-e vagy sem.)

2011. aug. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Háát találtak már sellő maradványokat,vagy egy őskori sellő tetemét....ugyhogy lehet hogy léteztek!!!! de csak léteztek! Szeerintem halakkal táplálkoztak,biztos ugy nemzenek utódokat mint a halak,mivel ők is azok voltak.És ugyanugy kakiltak :)

[link] Érdemes megnézni ;)

2011. aug. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
de a képeken a fogaiból itélve lehet embert is evett :(
2011. aug. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
nem léteznek sellők, ezért is esznek semmit
2011. aug. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

A megtalált "sellők" mindegyike hamisítvány.


A tengeritehenekről az első hozzászólásomban csatolt linken olvashatsz, mit esznek stb. nem fogom ide bemásolni.

2011. aug. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Sellők nem léteznek, mitológiai lények, mint pl. a kentaurok (félig ember-félig ló).
2011. aug. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:

A sellők igenis léteznek! Én egyszer már fogtam egyet egy görögországi utazáson. Vannak szárazföldi sellők is, akik az átlagos emberek között mászkálnak. Ismertetőjeleik: mindig, ismétlem mindig kapucniban járnak, kicsit sántítanak (az uszonyuk miatt).

A székletürítés úgy zajlik náluk, hogy a két farokuszony között van egy aprócska, szinte már láthatatlan lyuk, ahol kagylókat ereget ki, amik később nőnek nagyobbra.

Kagyló(kaka)-típusok:

-Sima, hagyományos osztrigák:ez olyan, mint amikor szilvát eszel és tejet iszol mellé. Ez fosást eredményez, szóval, ha úgy tetszik, ez a 'fosadékuk'..

-'Shell' kagyló(a kedvencem): Ez az a barázdás, jellegzetes kagyló (Shell benzinkút). Ezt az öreg kagylók csinálják, nekik már tágabb a kis végbélnyílásuk és ráncos is, ami ilyen kis bevágásokat képez a kagyló felszínén.

kb. ennyit tudtam most leírni.

A kis sellők a kagylókból kelnek ki=a kis sellők, ürülékek(pl.:South park, Bono). És ha már itt tartunk, akkor, ha nincs tengerész, a nagy sellők megeszik a kis sellőket.(A halakat nem bántják, mert félnek tőlük..)

Remélem kielégítő választ adtam és tudsz majd este aludni, szia.

2011. aug. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod, igen kimerítő és tanulságos volt.
2011. aug. 23. 14:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!