Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A sellőkről szeretnék pár...

A sellőkről szeretnék pár kérdést, válaszolnátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sellők léteznek? Vagy ez csak mese?


Csak tengerészeket esznek? Vagy halakkal is táplálkoznak? Sokszor időbe telik mire valami tengerész odajut, addigra bőven éhenhalnak.


A filmekben nincs semmilyen nemzőszervre vonatkozó utalás? Hogyan csinálják a kis sellőket? Egyáltalán milyen testnyílásukon kakálnak?


Csak értelmes válaszokat kérnék, köszi!


2011. aug. 23. 13:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
anyám :D Azt adom! :DDDDDDDDDDDDDDDD
2011. aug. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Kifogtad a sellőt, és aztán mi lett vele? Visszadobtad a vízbe? Hogy nézett ki? Beszélt hozzád???
2011. aug. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Persze hogy léteznek ,hát nem láttad még a kishableányt? És nem tengerészeket esznek hanem herkentyűburgert. A kissellőket a farkukkal csinálják ,kakálni meg a lyukaikon keresztül szoktak. Remélem hogy hasznos választ adtam a kérdésedre. XDXD
2011. aug. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

Kedves szorsika88,

Úgy érzékeltem, hogy te nem vetted komolyan a hozzászólásomat. Örülnék, ha nem lennél ilyen cinikus.

Egyébként, akit komolyan érdekel:

Kifogtam, nagy nehezen leválasztottam a szájpadlását a horogról, ezután beszélgetni kezdtünk, de gyorsan szereznem kellett akváriumot a fejére, mert eléggé kiszáradt. Ezután együtt felfaltunk egy tengerészcsoportot és jót mulattunk. Tanulmányoztam a kagylótermelési módszereit és ezután visszaengedtem a tengerbe.

2011. aug. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Amúgy van bizonyíték, a CNN közölte le: http://www.youtube.com/watch?v=HaknXrG-x7w&feature=related
2011. aug. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
hát te habfiu vagy és odamész és megba*** oket
2011. aug. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!