Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Lécci válaszolnátok pár...

Lécci válaszolnátok pár kérdésre, aludni se merek amíg ezeket nem tudom (? )

Figyelt kérdés

1. Ha velem alszik a kutya,magamhoz szorítom akkor megvédhet?

2. démon mi okból akarna bántani? ha alszok csak akkor bánthat? ( azért kérdezem mert egy kérdésnél kiderült h nagy valószínűséggel démon van itt)

3. az igaz h ha szellem van a lakásban a tudat alattid miatt nem tudsz elaludni?mert nem hagy.. ilyesmi volt a tv-ben.

4. mi védhet meg? már kereszt van nálam,de azzal ijesztgetnek h az mitől védene meg..:/

Előre is köszi!


2010. nov. 30. 02:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
82%
Ndm létezik démon, és aludj nyugodtan.
2010. nov. 30. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj En nem mondom azt, hogy vannak demonok, de azt sem, hogy nincsennek.

Arra gondolj, hogy ha vannak is demonok, s talan a Ti hazatokban, akkor mar a kutyad is megerezne ezt pl., de ha bantani akarna, akkor mar ezt regen megtette volna, tehat nem akar bantani, de valoszinu, hogy nincs ott demon, csak Te kepzeled ezt igy.

Nem szeretnelek megserteni, de ne nezz olyan temaju filmet, ami errol szol es ne olvass ezzel kapcsolatos temarol. A vilag mindig ilyen volt, csak az emberek valtoztak meg, es a kornyezet, s hidd el, hogy a mai korszakban, ami eleg szomoru, hogy meg a vizcsapbol is ezek a temak folynak, s ugy erzem, hogy Te meg eretlen vagy ehhez a temahoz, igy ne figyelj ezekre oda!

Olyan temakkal foglalkozz, ami segiti a fejlodesedet, s elj spontan. Ebben a szuleid is a segitsegedre lehetnek.

2010. nov. 30. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

köszönöm :)

csak volt itt 1-2 fura dolog aztán totál belémbeszélték h démon van itt...

2010. nov. 30. 04:49
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

1.A kutya mindenképpen biztonságérzetet fog adni neked és ha esetleg betörő jönne,attól meg is véd.A számodra láthatatlan jelenségektől viszont nem tud megvédeni,de a reakciójából (ő is félelmet fog mutatni)észre veheted,hogy valami van a közelben.


2.A démonok tulajdonképpen rossz angyalok,negatív szellemi lények.Szeretnek félelmet,kétséget ,mindenféle rossz érzéseket kelteni az emberben,tehát első sorban a gondolatainkon keresztül "bánthatnak".Nagyon ritka esetben fizikailag is érzékelhetők,de ilyen módon nem tudnak kárt tenni benned,tehát ilyesmitől nem kell félni.


3.A tv-ben sok hülyeséget lehet hallani.Ha szellem van a lakásban,akkor esetleg amiatt nem tudsz aludni,mert fura jelenségeket produkál,például fura zajokat hallat.A tudat alattidra nem hat.Olyasmi viszont lehetséges,hogy álmaidon keresztül is próbál kommunikálni veled.


4.Önmagában a kereszt semmitől sem véd meg és egyébként sem helyes kereszteket használni ,sem a Biblia,sem a Feng shui szerint.A leghatásosabb ellenük,ha nem félsz és próbálsz minél kevesebbet gondolni ilyesmire.Az igaz hittel mondogatott imák is rengeteget segíthetnek.Közben esetleg füstölővel végigjárhatod a lakást,de semmi egyéb hókusz -pókuszt ne csinálj,mert azzal csak még jobban erősítenéd ezeket a jelenségeket.

2010. nov. 30. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ! :)

de akkor sem tudtam egész idáig aludni :(

de utolsónak nagyon köszönöm h így válaszoltál a kérdéseimre :)

2010. nov. 30. 07:47
 6/22 Nostro the overlord ***** válasza:
63%

1. Ha túl erősen szorítod még meg is haraphat

2. Démonok nem léteznek

3. Szellemek sem léteznek

4. Semmi, mert nincs semmi amitől meg kéne védeni magad

2010. nov. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Tom White ***** válasza:
87%
Honnan veszed egyáltalán hogy vannak démonok?
2010. nov. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

nem tudom :S

egyszerűen csak rosszat érzek..

nem hiszek én ebben annyira.. csak tele beszélték a fejem..és ilyen vagyok h beparáztatom magam..

2010. nov. 30. 08:43
 9/22 anonim ***** válasza:

Huu hát , láttad már a paranormal activitit, remélem jól írtam a nevét.


Hát ha tényleg démon akkor űzzétek ki a lakásból, ha szellem, akkor az nem bánt, a mi házunkban is vannak szellemek, persze nem tudom bebizonyítani, de tuti vannak. Aztán meg lehet, hogy nincsenek.

2010. nov. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

aha láttam ://

utána napokig beugrott a kép, a fehér lábnyomokról meg ilyenek..

2010. nov. 30. 08:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!