Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hisztek megmagyarázhatatlan...

Hisztek megmagyarázhatatlan dolgokban, esetleg különös lények létezésében?

Figyelt kérdés
[link]
2010. nov. 21. 22:22
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

ok ok 11 forint már 13 öreg. Egyébként nem keresek vele semmit. Kb 10000 cikket kéne írnom hogy kapjak kérte pénzt :)

de sajnos most mennem kell iskolába addig is szia

2010. nov. 22. 07:05
 12/26 anonim ***** válasza:
Maradnál inkább az iskolában, ott még (talán) belédtudják nevelni a gondolkodást,de ha egyfolytában ilyen f@szságokkal foglalkozol, nem lesz belőled senki.Nézz már magadra, írni se tudsz.
2010. nov. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, szerintem mindenki magából indul ki. Szerintem te nem vagy egy senki. A sakk diák olinpián második lettem, idén kaptam a szüleimtől egy Hunday lantra vagon autót, 2000 évjárat 1.6 motorral. 2 éve meg van a jogsim. És csak 18 éves vagyok , hát nem király. Még mint nem mondtam várjál csak. Ja igen nyáron egy külföldi cégnek dolgozok, ahol én vagyok a főnök. A helyesírási hibáim pedig leginkább abból fakadnak ki, hogy diklekszás vagyok , sajnos! Erről nem tehetek , de már orvosolom a gondomat, egyre többet írok és olvasok, nem akarok vagánykodni meg semmi nem szokásom,


De ne mondj olyanokat másra amik nem igazak! És ne szólj le másokat, ha nem ismered az embert!

2010. nov. 22. 14:19
 14/26 anonim válasza:
én hiszek főleg a sárkányokban.
2010. nov. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a válaszodat utolsó. Szerintem is létezhettek egykor dragonodiok, és szerintem más bolygókon is feltehető hogy léteznek hasonló lények.
2010. nov. 22. 14:52
 16/26 anonim ***** válasza:
Nem hiszek! Mindennek van magyarázata! Maximum,te nem tudod megmagyarázni!
2010. nov. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Én hiszek szinte mindenben, és biztos hogy vannak is. Amúgy meg ilyen fekete szemű "lényt" nővérem is látott itt magyarországon :/
2010. nov. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Na és melyik az a külföldi cég,ami nyáron 18éves írni nemtudó fiatalokat ültet vezetői posztra?

:)

2010. nov. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

Huu az durva, hogy látott ilyen lényt, amúgy ezek a lények nem látszódnak a fényképeken.


Az a cég az amelyik egy 18 éves gyereket vezetői posztba állítja, az amelyik ismeri a 18 éves gyereket régóta.


Már kb 4 éve ott dolgozom, igen 14 éves korom óta de csak nyáron. Nem mennék bele. Kár hogy a hozzá szólásokat nem lehet törölni. Hirtelen felindulásból írtam le.

2010. nov. 23. 17:26
 20/26 anonim válasza:

A tengerimalacomnak is fekete a szeme O-O

Viccen kívül, nem nagyon hiszek az UFO-s sztorikban, abban hogy fejlettebb technológiával rendelkező lények segítettek a németeknek, abban meg főleg nem.Azzal viszont egyetértek, hogy létezhetnek élőlények más csillagrendszerekbe, de még ha léteznek is, sohase fogunk találkozni velük.

2010. nov. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!