Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek lehetséges, hogy...

Szerintetek lehetséges, hogy szellemet láttunk?

Figyelt kérdés

Tegnap párommal sötétben jöttünk le a szüleihez. Előzőleg párom apukája mesélt pár érdekes dolgot, ami a szellemekhez köthető, de ezt most nem sorolom fel, mert sok lenne. :)

A lényeg az, hogy jöttünk egy főútról a faluba vezető bekötőúton, van egy nagyobb kanyar, ahol van egy Jézus-kereszt (kőből). Amikor odaértünk hirtelen valamit láttam átsuhanni az autó előtt, a kereszt felé tartott. Nem mentünk lassan (kb. 100). Hirtelen megijedtem, mert azt hittem ember volt és elütjük. De aztán rájöttem, hogy magasabban volt, mint egy ember, kb 2 méteres magasságban lehetett, és csak egy árny volt. Mintha egy sötétbarna vagy fekete ballonkabát libbent volna át előttünk hirtelen, de átlátszó lett volna az anyaga. Mint egy függöny mondjuk. Nem tudom értelmesebben elmondani sajnos.

Aztán mondtam páromnak, azt mondja biztos csak képzelődök. De addig-addig témáztam felette, hogy aztán mondta ő is, hogy mintha látott volna valami feketét átsuhanni, csak nem volt benne biztos és nem akart hülyeséget mondani.

Mi lehetett ez? Biztos nem állat volt, az a reflektorban és a ködlámpa fényében könnyen kivehető (előtte ugrott át előttünk nyúl, múltkor meg egy borz, régebben már őz is, tuti nem ezek voltak).


2010. nov. 6. 14:18
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem odaírni, hogy nem igazán hiszek (vagy nem hittem eddig) ezekben a dolgokban, de kezdek gyanakodni...eddig elhallgattam a történeteket amiket meséltek, de most, hogy nem tudom mit láttam, elbizonytalanodtam...
2010. nov. 6. 14:24
 2/29 anonim ***** válasza:

hát én nem tudok mit mondani de ez nagyon érdekes

én még sosem láttam ilyesmit

2010. nov. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Denevér?
2010. nov. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
74%
Vagy Batman?:D
2010. nov. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:

mit jelent az,hogy sötétben? (idő)

mennyit aludtál?

Nem voltál fáradt?

2010. nov. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
49%
velünk már többször volt ilyen.bekötöuton gyakran előfordul:madár.pláne varju.visszacsillog a tolla ahogy hirtelen rávilágit a kocsilámpa.nem szellem volt ez is az emberek fantáziája.szellemes fotokat könnyen lehet szerezni csak pár cigaratta kell hozzá meg kézrángatás és kész a kép :)szellemek nincsenek csak fantázia
2010. nov. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy varju volt, jon a hideg es a varjak huzodnak a meleg fele. Esetleg denever, vagy csak siman a reflektor megvilagitotta az utat es volt valami az utban, ami bearnyekolta, es azt lattad.
2010. nov. 7. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
92%

Hát a Batmen-esen szakadokXD

De komolyan, "addig-addig témáztam felette, hogy aztán mondta ő is, hogy mintha látott volna valami feketét átsuhanni...". Egyértelmű, nem látott a párod semmit, de te belemagyaráztad, velem is volt már ilyen, hogy annyira megakartak győzni valamiről, hogy majdnem elhittem.

Nem tudom mit láthattál, de lehetett madár, aminek az árnyát láttad a reflektor fényében.

2010. nov. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
és pontosan melyik faluban laksz? mert a leírásod illik arra a helyre is, ahol mi lakunk.
2010. nov. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Mi nem falun lakunk, hanem pesten :) párom szülei laknak falun, szolnok megyében.

2010. nov. 7. 15:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!