Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Érdemes-e erre földi magyaráza...

Érdemes-e erre földi magyarázatokat keresni?

Figyelt kérdés

Sajnos egy felvételről van szó, mely apám telóján volt. Ezt a telefont sajnos ellopták, így a felvétel is odalett. A rendőrség nem kezdett apum feljelentésével semmit.

Mezőgazdasággal foglalkozunk, apám szeretett munka közben videókat készíteni, amiket végül elküldött nekünk Messengeren vagy SMS-ben.

Ez így volt idén júliusban is, egy kétperces videót készített a délután arról, ahogyan aratnak.

A felvétel 50.másodpercében a kamerát a kombájn felé fordította, amelyből kiszállt. Ennek ellenére tisztán kivehető volt, hogy a kormányon volt egy kéz.


Tényleg nem volt senki a fülkében, ez már az, amit már mi sem tudunk mire venni.


Egy héttel apum csak egy percre ugrott be a boltba, ezidő alatt ismeretlenek a telefont és 40.000ft-ot elloptak az elektromos robogója csomagtartójábol. Ez az ijesztő videó is ö



aug. 20. 15:29
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Videot elkuldte sms-ben, azt hogy csinalta??
aug. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Videó alatt megosztás, link másolása, vissza ide a szóvegdobozra, hosszan rányomunk, és ott lesz hogy beillesztés.
aug. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Akkor a linket kuldte el, nem a videot
aug. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
A végeredmény ugyan az.
aug. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Szerintem véletlenül levideózta az illetőt, aki a traktorban kutatott értékek után. Aztán később ez az illető nyúlta le a telefonját, pénzét.
aug. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Otthagyta a kesztyujet a kormanyon azt hitte egy kezet lát
aug. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 Szervizmérnök úr ***** válasza:
0%

"Érdemes-e erre földi magyarázatokat keresni?"


Egyelőre mindenre csak földi, illetve fizikai magyarázatot lehet találni.

Mást keresni azért sem érdemes, miután az emberiség történelmében soha, senki nem talált még bizonyítékot "egyebekre", úgyhogy ideje lenne már végre kijózanodni, szerintem.

aug. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Azért Emotó szerintem elég bizonyítékot mutatott be a téziseire. Ahogy Garjajevet sem véletlenül ejtették ki a 14 emeletről a hullámgenetikájával.
aug. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 Szervizmérnök úr ***** válasza:
0%

Emoto rövid o betű, hiszen a magyarban van például hosszú, nem a japán név angol átírásában, arról nem beszélve, hogy a japán kiejtésben is röviden mondják Emoto nevét.

Emoto viszont totálisan lejáratta magát a tudományos világ előtt, senki nem veszi komolyan a fikcióit.

A misztikusok és "rezgésbolondok" által felkapott Dr. Peter Gariaev is megmaradt áltudósnak és sarlatánnak, nem ismeri el a tudományos világ, a Nobel-díjas jelölés is szerintem csak kitaláció.

https://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__egyeb-kerdesek__1..

Fenti linket csak közérthetősége miatt teszem be, magam részéről külföldi forrásokat is áttekintettem, véleményem kialakítása előtt.

aug. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
29! Miért gondolod hogy a tudományos világ szent és sérthetetlen, mikor állandóan derülnek ki turpisságok, hazugságok? Miből gondolod hogy ezek a források hitelesek? Nekem ez lehet a Brit tudósok megállapították műsor, a covid stb..
aug. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!