Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket érdemes? (magyarázato...

Melyiket érdemes? (magyarázatot is kérek)

Figyelt kérdés
Vodafone 858, 845, se x8, galaxy mini. Melyiket válasszam? Melyiket miért ne válasszam?
2011. okt. 20. 15:00
 1/7 anonim ***** válasza:

A vadafone-s telefongyár van???Nem gondolom a kinai huawei vagy az alcatel gyártó annyira frankó telefont csinál, csak ezzel a névvel el tudják adni

S.E.- kicsit katasztrofális nekem és napi töltögetés a minimum!Például a füleddel ki tudod hangosítani, vagy lerakni.Vagy egy centiről telefonálsz majd???

Galaxy Mini az okés, kedvesemnek az van!Olcsó és elég stabil!Ha spórolsz a RAM-al, akkor 4 napot bír!

2011. okt. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Galaxy mini. Nekem is ez van elég jó.
2011. okt. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én az se x8-ra voksolok, nekem olyan van és tökéletesen müködik, minden szuperül megy rajta.

A samsung galaxy mini-t azért nem ajánlom,mert bár jó telefon, de a képernyő felbontása botrányos.

a vodafone 858 és a 845 pedig egy szóval megfogalmazva egy sz*rkupac.Hihetetlen hogy az alcatel és a huaewi ezeket telefonnak meri hívni.Különben is, már az áruk is gyanúsan olcsó, hiszen csak 20e-be kerülnek, pedig állítólag okostelefonok.

Szóval én az se x8-at javaslom, de a helyedben elgondolkoznék egy ZTE Blade-en is, mert az is egy jó telefon.

[link]

2011. okt. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezek közül X8, amúgy szerintem is Blade.

Vagy esetleg Telenor One Touch.

2011. okt. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Miért hoztad most elő a kérdést?


Ma inkább vegyél huawei y200-at, vagy sony live.

2012. júl. 27. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezek közül x8, a felbontás miatt, és én is inkább az y200-at ajánlom, mert az minden tekintetben jobb ezeknél.
2012. júl. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rossz kérdést emeltem ki.Már ez tárgytalan.
2012. júl. 28. 01:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!