Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Érdemes-e erre földi magyaráza...

Érdemes-e erre földi magyarázatokat keresni?

Figyelt kérdés

Sajnos egy felvételről van szó, mely apám telóján volt. Ezt a telefont sajnos ellopták, így a felvétel is odalett. A rendőrség nem kezdett apum feljelentésével semmit.

Mezőgazdasággal foglalkozunk, apám szeretett munka közben videókat készíteni, amiket végül elküldött nekünk Messengeren vagy SMS-ben.

Ez így volt idén júliusban is, egy kétperces videót készített a délután arról, ahogyan aratnak.

A felvétel 50.másodpercében a kamerát a kombájn felé fordította, amelyből kiszállt. Ennek ellenére tisztán kivehető volt, hogy a kormányon volt egy kéz.


Tényleg nem volt senki a fülkében, ez már az, amit már mi sem tudunk mire venni.


Egy héttel apum csak egy percre ugrott be a boltba, ezidő alatt ismeretlenek a telefont és 40.000ft-ot elloptak az elektromos robogója csomagtartójábol. Ez az ijesztő videó is ö



aug. 20. 15:29
1 2 3 4
 11/31 Szervizmérnök úr ***** válasza:
34%

10.

Komolyan, ez csak fizika, az infravörös fényt mi nem látjuk, a kamera igen. Ezért lehet kihasználni tesztelésre is.

De most ezzel mit akartál mondani, ez semmi.

Törlés pedig soha nem történik misztikus okból, ne beszéljünk hülyeséget!

Olyan van esetleg, amikor skizoid embernek az egyik énje töröl, a másik énje nem tud róla.

aug. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
Csak hogy egy más frekvencia, /nanométeres sugárzás.
aug. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 Szervizmérnök úr ***** válasza:
26%

10. "Egyébként a telefon kamera sokmindent lát amit a szemünk nem."

Persze, ha azt mondjuk a képzelgő embernek, hogy kamerázza már a le szellemet vagy földönkívülit, akkor hirtelen kitalálják, hogy az ellen nem véd. Nevetséges...

aug. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
Nálunk sokkal okosabb emberek mondják hogy a valós világ körülbelül 10-15%át érzékeljük.
aug. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

[link]


Ő valamelyik egyetemen itthon is tartott előadást. Érdemes megnézni, ez egy rövidebb videó.

aug. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 Szervizmérnök úr ***** válasza:
26%

14. Misztikusok félremagyarázó mantrája, nem bizonyít semmit.

15. Emoto hülyeségei, komolytalan, leszerepelt, megbukott.

Gondolkozzatok, hogy milyen képzettséggel rendelkeztek, fizikáról fogalmatok sincs.

aug. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
0%
Az a baj, hogy még totálisan hiszel abban, amit tanulsz. Nagyon fiatal lehetsz még.
aug. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Akkor a kvantum fizika is hülyeség?
aug. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 Szervizmérnök úr ***** válasza:
27%

17.

Téves valóságérzékelés, nagyon jellemző. Te sem gondolkodsz, hogy leírsz valamit, amiről én tudom, hogy nem igaz és ezáltal engem igazolsz.

Kvantumfizikát le sem tudod írni (egy szó), nem is értesz hozzá, ezt most árultad el.

aug. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
0%
Hol bukott meg Emotó munkássága? Gyerekes hülyeség belekötni egy helyesírási hibába, főleg ilyen kütyükön. Tudom mi a kvantumfizika, pont erről szól Emotó kutatása, és még sok másé is. Szerintem te még kisgyerek vagy. Te Atomfizikus😆😆😆😆!
aug. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!