Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Folyton látom magam előtt...

Folyton látom magam előtt meghalni! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Pár napja látok magam előtt meghalni egy katonát. Ma is láttam és azt hittem elsírom magam suliba. Úgy van, hogy áll, utána térdre esik, néz és mintha nyúlna felém. Nem félek csak szomorú vagyok. Mit csináljak?


Nem kérek beszólásokat és nem képzelődöm hiszen már többször is láttam. Mit jelent?


2010. okt. 7. 15:21
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Mostanában nem néztem katonás filmet. Nyár elején néztem utoljára. Katona rokon(ok)ról meg nem tudok.
2010. okt. 10. 18:38
 12/16 anonim válasza:
Próbáld megfogni vagy segíteni neki hátha bejön.
2010. okt. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Na mesélj mi történt azóta? engem is érdekel ez.
2010. okt. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
irány a pschiáter az segit!:) én a legjobb szándékból mondom.
2010. okt. 25. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Viki233 ***** válasza:
azóta megjelent megint vagy már nem? ha igen akkor figyeld meg nagyon jól és próbáld megtudni tőle h mit akar és kicsoda.mert lehet h télleg akar vmit tőled ha ennyiszer megjelenik. mert ha már tudod h kicsoda akkor már eltudsz indulni vmi nyomon.lehet h vmit üzenni akar a családjának vagy valami hasonló.
2010. okt. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Lehetséges hogy meghalt egy háborúba és ezt akarja a családjának elmondani, hogy ne várják.. mondjuk egy tipp:)
2010. okt. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!