Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Folyton látom magam előtt...

Folyton látom magam előtt meghalni! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Pár napja látok magam előtt meghalni egy katonát. Ma is láttam és azt hittem elsírom magam suliba. Úgy van, hogy áll, utána térdre esik, néz és mintha nyúlna felém. Nem félek csak szomorú vagyok. Mit csináljak?


Nem kérek beszólásokat és nem képzelődöm hiszen már többször is láttam. Mit jelent?


2010. okt. 7. 15:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
47%
Médium vagy! Örülj a különleges tehetségednek! Tanuld ki hogyan tudod hasznossá tenni! Nem beszólás,komolyan gondolom!
2010. okt. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
de hogy láttad? álmodban vagy ébren a szemeddel? vagy az agyadba? vagy hogy?
2010. okt. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
A szememmel. Úgy szokott lenni, hogy muszáj 1 pontra néznem és ott van. Valamelyik nap amikor jöttem haza suliból (gyalog) és néztem a járdát és előttem volt. Nem látom annyira tisztán mint más embereket.
2010. okt. 7. 15:52
 4/16 anonim ***** válasza:
nem beszólás, de hallucinálsz, aminek ki lehet vizsgáltatni az okát.
2010. okt. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Ezekre is gondoltam...

Láttam amit láttam, nem vagyok hülye. Ezt úgy bírom amúgy...ha valaki lát valamit egyből képzelődik, nem látott semmit, hülye, túl sok filmet néz meg ilyenek.

2010. okt. 7. 16:16
 6/16 anonim ***** válasza:

Figyeld meg az arcat, figyeld meg, hogy mond-e valamit, mielott elesik?


Ezt Neked kell kitapasztalni, hogy igaz, vagy hallucanio!

2010. okt. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Eszem ágában nics beszólogatni, előre leszögezem.

Hogy mit csinálj, vagy csinálj-e valamit, azt nem tudom.

Én azt szoktam mondani minden ilyen természetfeletti(nek tűnő) beszámolóra, hogy azt elhiszem, hogy Te ezt az élményt átélted. De ugyebár ez ahhoz kevés, hogy bármit is leszűrjünk. Néhány kérdésem lenne ezzel kapcsolatban:

Köthető-e bármihez is a jelenség felbukkanása? (Napszak, időjárás, jelenlévők, hangulati állapotod stb)

Mindig ugyanazt a személyt látod?

Mindig ugyanaz zajlik le, mintha egy filmrészletet néznél vissza újra és újra vagy változik is valami az észlelések tartalmában?

Egyedül vagy-e az előfordulásakor?

Ha nem, a környezetedben pillanatnyilag ott tartózkodók mit látnak?

Mennyi ideig tart egy-egy alkalom?

A látott katona környezetében látszik-e valami vagy időben és helyileg ott van, ahol Te?

Ezek érdekelnének mindenképpen.

2010. okt. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem szellemet érzékelsz.Valamit közölni akar veled,vagy segítséget szeretne.Gondolj rá vissza,mikor láttad először?Lehetett valami oka a felbukkanásának?Nem idéztél esetleg szellemet,vagy ismerősöd nem idézett?
2010. okt. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Vasárnap vagy hétfő volt. És először ültem az ágyon (délután volt) és hirtelen megjelent előttem. Ugyanaz történik és ugyanazt az embert látom (ma nem láttam). Amikor először 2× láttam akkor tesóm is ott volt de nem vettem rajta észre semmit. Rövid idő. Csak annyi h áll, térdre esik közbe nyúl felém és meghal. Csak port láttam amennyire figyeltem. Nincs semmilyen katona ismerősöm. Arról meg nem tudom h idézett volna valaki szellemet.
2010. okt. 8. 18:31
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem szeretnék beszólni félre ne érts de nem lehet h vmikor néztél egy ilyesmi filmet és talán...vagy ha nem akkor lehet benne valami hogy szellemet látsz..keress rá a családfádra talán egy rokonod vagy akárki is de szeretne veled kapcsolatba lépni.
2010. okt. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!