Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Bloody Mary? Próbáltad már?

Bloody Mary? Próbáltad már?

Figyelt kérdés

Most csak olyanok válaszát várnám akik már kipróbálták, meg mások is jöhetnek de bunkósak meg ilyen h nem létezik hülye vagy ilyen bunkós válaszoka nem kérek. köszönöm szépen L/18

Szóval beállsz a tükör elé, villanyok lekapcsolva csak gyertyák égnek, háromszor fordulsz a tükör előtt és háromszor a tükörbe mondod a nevét hogy Bloody Mary,szóval próbáltátok már?


2010. szept. 30. 17:42
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

Hali !


Morrisonsban benyomtam pár bloody maryt és csak érthetetlen jókedv egy kis szédülés és utána agresszió lett a vége... =)

2010. okt. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

gyerekek, nem értem ezt a tükör parát..

a tükör az csak használati tárgy, semmi misztikus nincs benne és senki nem fog visszanézni mindaddig, míg konkrét rituáléval kaput nem nyitsz..

de akkor meg tudod, hogy megnyitottál egy átjárót, szóval ha éjjel átbotorkálsz a lakáson, az a szegény tükör nem lesz más, mint egy tárgy a falon.


az ilyen bloody mary meg tinihecc.. nincs valóság benne.

2010. okt. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Supernatural (Odaát) s01e03, vagy a körül, az 1. évad elején. Ott működik!!
2010. okt. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Igen, kipróbáltam, én egyedül éjfélkor stb...

A barátnőimmel néztük a filmet, és ők nagyon beijedtek.

Én nem félek az ilyenektől, meg a horroroktól sem(ha valakit érdekel egy jó horror az írlyon)

Szóval ott aludtunk náluk, és minden feltétel megvolt.

Bementem, kimonmdtam a nevét háromszor, közben pörögtem, gyergyafény volt. A barátnőimet betettem azzal hogy itt van, elkezdtem sikoltozni... Ők bevették, és a kedveskék rámzárták az ajtót, mert úgy bekakiltak XD

Két óráig ki sem engedtek, de két óráig nem jött, tehát nem létezik :)

2011. máj. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Szilvásbuktát Mert Azt Szeretem :))))))
2011. júl. 18. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=NAwOS7jAJP0&feature=related


úgy bexartam ettől a videótol h nem mertem ki menni -.- XD

2011. júl. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Éjfélkor egy tükör előtt 2 gyertafénynél 3-szor ki kell mondani, hogy Bloody Mary. Én így tudom, de még nem próbáltam.
2016. máj. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!