Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Bloody Mary? Próbáltad már?

Bloody Mary? Próbáltad már?

Figyelt kérdés

Most csak olyanok válaszát várnám akik már kipróbálták, meg mások is jöhetnek de bunkósak meg ilyen h nem létezik hülye vagy ilyen bunkós válaszoka nem kérek. köszönöm szépen L/18

Szóval beállsz a tükör elé, villanyok lekapcsolva csak gyertyák égnek, háromszor fordulsz a tükör előtt és háromszor a tükörbe mondod a nevét hogy Bloody Mary,szóval próbáltátok már?


2010. szept. 30. 17:42
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó XD

Én mindenféle tükrös dologtól félek, éjfélkor bele sem merek nézni, ha este megyek wc-re, soha nem nézek a tükörbe kézmosás közben és nem nézek vissza, mikor zárom az ajtót, nem alszom tükörrel egy szobában, de ebben nem hiszek.:D

(köszönhető ez a sok szorongás unokatesómnak, aki 6 éves koromban halálra ijesztgetett tükrös rémtörténetekkel)

2010. szept. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Az xd a 19:27-esnek ment.
2010. szept. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszek az ilyenekben. De azért amikor vmilyen tükrös horror filmet néztem a tesómmal az ő szobájában akk utána nem mertem egyedül aludni a szobámban amiben van 1 nagy tükrös szekrény ami olyan h 3 elhúzhatós ajtaja van. inkább megkértem a tesómat h had aludjak nála XD
2010. szept. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Hehe mi nem vagyunk annyira kockák hogy ne féljünk... te szerintem egy annyira gépfüggő ember vagy hogy az ...
2010. szept. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

19:40


Miért tükörrel egy szobában nem lehet aludni??

akkor ha van egy nagyobb álló tükröd ne vidd be? Vagy legalábbis éjjelre rakd ki mint a macskát.. ? :D

2010. okt. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

12:40:

De lehet aludni, de sok olyan ijesztő sztorit mesélt unokatesóm mikor kicsi voltam, hogy tükörfóbiám van.(létezik ilyen?!:D)

(egyébként a pókoktól is azért félek, mert kiskoromban a kindertojás "játéktartójában" adott nekem egyet unokatesóm, hogy kibékítsen, amiért előtte rám dobott egyet :D, bár ez nem ide tartozik)

2010. okt. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Hehe, a tükröktől való félelemnek érdekes a pszichológiai háttere :D
2010. okt. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Én nekem estitükörfóbiám van ... én csak este félek tőle xDD Ha kimek wc-re nem merek belenézni , lehet nem én néznék vissza (ez a sok hülye rémtörténet miatt amitz tesi elött szoktunk egymásnak mesélni)
2010. okt. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Azaz utolsó, nekem is pontosítanom kell, szintén estitükörfóbiám van.:D
2010. okt. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

tegnapelőtt 19:24


én vagyok Bloody Mary.

tudod nem könnyű a munkám tudod mennyi ember él a földön,és hogy mennyi tükör van?

adj egy lakcímet holnap 12:00-ra ott vagyok.

2010. okt. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!