Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Este 8 körül a temetőnél...

Este 8 körül a temetőnél látam valamit szerintetek képzeltem vagy téll ottvolt? (bőv lent)

Figyelt kérdés
Szelemvadászatra indultunk 2-en kamerával (igen tudom hülye vok) mikor kameráztunk kb 10-15 méterre a temetőtöl akk olyan volt mintha valami szaladna felénk aztán el is tűnt sztem csak képzelődtem xD de azért érdekelne a véleményetek
2010. aug. 28. 18:36
1 2
 11/20 Zsirember ***** válasza:
Sötétedés után,már nincs a temetőben egy lélek sem.
2010. aug. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 BandSz válasza:
Már ne is haragudj, de ez az XD elégg komolytalanságot mutat, és bocsi, den em tudlak így én se komolyan venni.
2010. aug. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Milyen jo hobbit talaltal!

Szerintem menj vissza ma este es nezd meg jobban.

nem art tudnod arrol, hogy nagyon sok itt rekedt lelek el "kozottunk,mellettunk", mivel valami miatt meg nem jutott fel a szellemvilagba.

Ezek kozott vannak jo es rossz lelkek, s vannak jatekosak is, de En nem mernek Veluk szorakozni!

2010. aug. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Igazából azért mentünk mert láttam egy műsort amiben kamerávan vagy diktafonal vették fel szelemek hangját és mi is csak a hangjukat akartuk meg messze voltunk a temetőtől vagyis kb 15 m-re tőle és nem bántam meg hogy elszaladtam xD és töbet se megyek arra sötétbe... am félhomály volt még nem volt túl sötét
2010. aug. 29. 13:04
 15/20 anonim ***** válasza:
baromság
2010. aug. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 <b>Chuck Norris</b> ***** válasza:
Hány éves vagy? Lehet pedobear volt az!
2010. aug. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

szerintem se kéne ilyenekkel szórakázni. nagyon nem vicces, amikor majd ő szórakázik veled. ;)

(saját környezetemben és a saját testemen tapasztaltam meg a szellemek létét... nem jó viccelődni velük)

2010. aug. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
a szellem általában csak a kamerán láccik,nagyon ritkán pillanthatjuk rendesen,szemmel.Ha nem láttad kamerán,az azt jelenti,hogy vagy nem nézett a kamera arrafele,vagy nm volt ott semmi...
2010. aug. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
pedomaci XDXD
2010. aug. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
már én is rájöttem h nem kéne uygan nem történt semmi de halottam egy filmről a Paranormal activytiről és abban is húúúú már megbántam h odamentem most be vok szarva többet se szarakszom nagyon remélem csak képzelődtem(valószínű)
2010. aug. 31. 19:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!