Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Este 8 körül a temetőnél...

Este 8 körül a temetőnél látam valamit szerintetek képzeltem vagy téll ottvolt? (bőv lent)

Figyelt kérdés
Szelemvadászatra indultunk 2-en kamerával (igen tudom hülye vok) mikor kameráztunk kb 10-15 méterre a temetőtöl akk olyan volt mintha valami szaladna felénk aztán el is tűnt sztem csak képzelődtem xD de azért érdekelne a véleményetek
2010. aug. 28. 18:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%
az is látta akivel voltál???mert ha igen,akkor biztos egy szellem volt.Én a te helyedben nem szórakoznák,eleget leszünk majd még ott:s
2010. aug. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mostanában olvastam itt a gyakorin, hogy a legújabb divat a temetőben masztizás. Lehet, hogy egy kedves lányka volt...
2010. aug. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 <b>Chuck Norris</b> ***** válasza:
megmart 1 füves pók, és betépődtél miatta te is. amőgy franc tudja, nézd vissza a felvételt vagy kérdezd meg a spanod.
2010. aug. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Sztem a temetőőr volt, azt hitte lopni mentek!


Vagy a szomszéd gizi néni kapálgatta ott éccaka a sírkövekket..

2010. aug. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
kamerán nem látszik semmi?
2010. aug. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
82%

"sztem csak képzelődtem"

Szerintem is.Akkor ezt megbeszéltük.

2010. aug. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
öhm haverom aszonta látot vmit, de a felvételen sötét van meg elkezdtem szaldni rángatva őt is magam után h húzunk innen xD ezér a felvételen sötéten és fényfoltokon (lámpák) kívül semmi nem lácik sztem csak beszartam am az a temetőben masztizás dolog is lehetséges vagyis itt a temetőben b*szás a divat
2010. aug. 28. 20:15
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha elszaladtál akkor talán valami nyugalmasabb hobbyt kellene kitalálnod magadnak.


Egyébként tényleg lehetett szellem, főleg, ha zárás után voltatok ott.

Általában az itt rekedt szellemek nem éppen jóindulatúak, jobb, hogy elszaladtál.

2010. aug. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
áh a hideg ráz XD am megkérdezhetem a korod és nemed ? :)
2010. aug. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
:O ezt énsi kipróbálom majd (mámrint a szellemvadászatot este a temetőben de elsőzör majd nappal) sztem szellem volt
2010. aug. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!