Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek csak képzeltem,...

Szerintetek csak képzeltem, vagy télleg igaz volt?

Figyelt kérdés

Nekem van olyan "képességem" h érzem ha valaki néz engem!

A szüleimmel, a hugommal, és a nagyapámmal élek egy házban.

Egyik éjszaka felébredtem. minden oké volt...próbáltam visszaaludni de nem sikerült...egyszer hallottam h a nagypapám kiment wc-re...és ojan érzésem volt mintha valaki ott állna az ágyam fölött és nézne engem...persze nem mertem megnézni...mikor nagypapám visszament a szobájába, és becsukta az ajtóját ez az érzés megszünt!

esküszöm h éreztem és nem csak unalomból tettem fel a kérdést! szerintetek igaz vagy csak képzelődtem???


2010. aug. 24. 09:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%

1. Tanulj meg írni

2. Mindenkinek van olyan ,,képessége" hogy érzi ha valaki nézi, ezért is néz vissza.

3. Miért nem nézted meg hogy ki az vagy valami?

4. Ne képzelődj! Kihat a felnőttkorodra

5. 13 évesen ne ilyenen járjon az eszed, mert rosszabb lesz.

2010. aug. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Valószínűleg fél éber állapotban lehettél. Éjszaka az érzékeink megcsalhatnak, úgyhogy lehetséges, hogy csak úgy érezted, mintha nézett volna valaki, ezt okozhatta keringési probléma, vagy a vissza alvás erőltetése miatti izgatottság, esetleg félelem a sötétben (kiskori emlék), de az is lehet, hogy saját magad érezted, mert te figyelted tudat alatt nagypapát, hogy mikor tér vissza a szobájába.
2010. aug. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Hát figyelj...

ha volt is ott valami,nem lett semmi bajod.

Tehát ha valami szellem volt,nem ártó szándékú:)

Ha odanéztél volna,valószínűleg akkor sem bántott volna.

Mert ha így nem bántott akkor gondolhatod,hogy úgy sem bántott volna:)

Lehet,hogy egy eltávozott rokonod,aki vigyáz az álmaidra:)

ne félj,ha ezt érzed,gondolj a kommentemre,ha így nem bánt,akkor úgy se fog:)

2010. aug. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Én 19 évesen érzem magam körül a szellemeket, érzem, amikor a közelembe vannak, vagy távol vannak, vagy engem néznek stb.
2010. aug. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ezt a képességet paranoiának hívják...
2010. aug. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszike a válaszokat (TUDOK ÍRNI)
2010. aug. 25. 17:49
 7/12 anonim válasza:
Lehet, hogy volt valami akár szellem is... Én egy éjszaka nem tudtam ezt az érzést hová tenni.. És 3 napra kiderült, hogy egy gyerekkori barátom (mellékesen gyerekkori szerelmem) meghalt balesetben...
2010. aug. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
elmeséled?ha nem szeretnéd nyilvánosan megadom az e-mail-emet.
2010. aug. 27. 06:12
 9/12 anonim válasza:

Előző


Az úgy volt, hogy b.nőmnek volt a 24. szülinapja 26-án.. Mivel csak sima házibuli volt nem mentünk sehova és hajnal 3-kor feküdtünk le. Nem fogyasztok alkoholt ezért arra nem foghatom, hogy az miatt volt.. Amikor lefeküdtem, már tök sötét volt a szobában csak a hold világított be és éreztem, hogy valaki néz. Amikor megfordultam az ágyon egy feketés homályos alakszerű valami volt a könyvespolc előtt, de nem ijedtem meg, hanem nyugodtság vett körül, ezért nem is foglalkoztam vele. A srácot már régen nem láttam és 4 év után is csak telefonon tudtam elérni és úgy volt, hogy találkozunk.. 27-én hajnalban halt meg, 27-én hajnalban volt ez az érzés és 3-án tudtam meg a hírt... Kissé összeomlottam akkor de már tudok róla beszélni:(

2010. aug. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
uhhh...az durva!sajnálom!köszi h elmesélted!!!
2010. aug. 28. 10:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!