Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek mi történhetett?

Szerintetek mi történhetett?

Figyelt kérdés
Tavaly halottak napján, este elmentünk a barátnőmmel kutyátsétáltatni. Amikor a temetőhöz közeledtünk a kutyám hol ugatot, hol morgott, pedig máskor ilyet sose csinált. Csak azért kérdezem mert állítólag az állatok érzékelik a szellemeket.
2010. aug. 28. 12:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ki tudja... Én valamennyire hiszek a szellemekben, szóval szerintem szellemeket láthatott.
2010. aug. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%
A kutyád ugatott és morgott a temető mellett.Szóval ez a nagy sztorid.Ez valóban...hm...érdekfeszítő...
2010. aug. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

13.23-nak üzenem, hogy annyira kiábrándító :( ha nem hisz a szellemekben, ne írjon ilyen hülyeségeket :D

szerintem igenis érdekes a kérdés, de foglamma sincs, mi történhetett :)

2010. aug. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Tudom hogy az igazság kiábrándító 14:18-as,de próbálj hozzászokni.Felőlem nem muszáj felnőnöd,maradhatsz gyerek ha akarsz.Ha már ennyi időt pazaroltál rám,akkor néhány mondatban kifejthetted volna hogy szerinted mi történt.Hiszen a kérdezőnek pont a te válaszodra lett volna szüksége.

Nekem csak akkor szóljatok,ha a kutya elkezd nyávogni a temető mellett.

2010. aug. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ugyan úgy, ahogy én sem, TE SEM válaszoltál a kérdésre...úgyhogy kvittek vagyunk , rendben ?? :S
2010. aug. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem vagyunk kvittek.Most leírom hogy mi történt:

Halottak napja.A év 363 napján elég kihalt a temető,de mindenszentekkor és halottak napján többen fordulnak meg ott mint egész évben.Köztudott hogy a kutyának jó a szaglása,és emellett a szeme is,ugyanolyan biztonsággal mozog a szürkületben mint a macska.

Kétségkívül a kutya érzékelt valamit,de nem szellemet hanem egy embert,vagy egy kisállatot.

A kutyának nem kell látvány,elég ha a szagát érzi,és már morog és ugat.Ezért történt az,hogy a kérdező nem látott semmit,mert a kutya a szaglását éppoly megbízható forrásnak tekinti,mint a szemét.A fülét már meg sem említem,egy kutya olyankor is fülel,mikor az emberi fül még semmit sem hall.

Úgyhogy ez van kérdező,mindössze arról van szó hogy a te érzékszerveid nem annyira kifinomultak mint a kutyáé.Írok még néhány példát: a macska az ultrahangokat is meghallja,te nem.A sas 40 méterről is el tudna olvasni egy újságot,te csak 2 méterről.A denevér éjszaka sem repül neki semminek,de te ha nem figyelsz,nappal is kivasalhat egy autó.


Most te jössz,előző.Halljuk a lenyűgöző paranormál magyarázatod.Lefogadom hogy semmit sem fogsz írni utánam,mert lövésed sincs a szellemeidről.

2010. aug. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Mivel, amit én érzékeltem, az is halottak napi, ezért leírom.

Elég sötét volt, amikor kimentünk a temetőbe...a rokonaink sírjaihoz, aztán pedig az egyik srác sírjához, aki halottak napja előtt halt meg pár hónappal. AMikor elmentem két sír között, valami furát éreztem...Nem tudom leírni, hogy pontosan mit, de olyan érzetem volt, hogy van ott valami. És hirtelen egy széllökést éreztem, pedig egyáltalán nem fújt a szél, a gyertyák lángja se rezzent meg...Nagyon fura érzés volt. És nem csak én éreztem, mert később elmondtam anyának, és ő is azt mondta, hogy érzett ott valamit, de nem akart megijeszteni.

Szóval szellemek szerintem létezhetnek. Én is kételkedtem, de már nem.

És mindig hallom, hogy mennyire kinevetik azokat, akik ilyeneket állítanak. Én sem élek semmilyen droggal, nem vagyok alkoholista, jó tanuló vagyok, értelmes stb...És nem hülyíteni akarom a népet, csak leírtam az élményem.

19/L

2010. aug. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Tavaly meghalt a legjobb barátnőm áramütésben. Nagyon nehezen írok még most is róla, mert ezt nem igazán lehet kiheverni.

Nem hiszem, hogy képzelődtem, de leírom.

Több eset is történt. És volt, ami nem csak velem. Barátnőm mesélte, hogy ült kint, és egyszer szellőt érzett, és annak a barátnőmnek a parfümjét érezte, aki meghalt, pedig nem volt ott senki a közelben.Egyedül ült kint. És rajta sem volt parfüm.

Ez velem is megtörtént. Ráadásul pont úgy, hogy szárítottam a hajam. És megéreztem azt a parfümöt...pedig nem voltam befújva én sem semmivel. És a közelben sem volt hasonló illatú parfüm.

Nem képzelődtem.

2010. aug. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

uitolsó vagyok....

Volt még egy.

Ugye előzőleg írtam, h meghalt a barátnőm. Pénteki napon halt meg. És én csak vasárnap tudtam meg, hogy meghalt. Szombaton este nagyon rossz érzés tört rám. Nem tudtam mi ez, aztán egyszer csak belém hasított valami, és éreztem, hogy nagy baj van. Mondtam anyának, hogy úgy érzem, hogy valaki meghalt. És erre másnap reggel megtudtam, hogy meghalt a barátnőm.

Egy közös barátunk is így volt. Ő péntek este lett rosszul. Rá is szabályos rosszullét jött rá.Hányt, sírt.Ő is azt mondta nekem, hogy tudta, hogy baj lesz. És hogy gondolt rá, hogy fel kell hívnia a barátnőnket, mert valami nincs rendben, de nem tette meg.

ELég fura dolgok ezek:(

2010. aug. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Nekem barátom mesélte, hogy mi történt vele.

Azt mesélte, hogy volt barátnőjénél aludtak.Azt kell tudni róluk, hogy mindketten gitárosok. És a gitár nem messze az ágy mellett volt. És egyszer megpendült az egyik húr, de rendesen úgy, mintha megpengették volna. Azt hitték, hogy a hőmérséklet miatt van. Azt hitték olyan, mint amikor a radiátor vagy a tető ropog egyet, de nem.Később megint hallották a hangot. ugyanúgy, uyanolyan módon pendült meg...

2010. aug. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!