Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ki hisz az ilyenekben?

Ki hisz az ilyenekben?

Figyelt kérdés

Tudom,h amit most lefogok írni nagyon,de nagyon szürreális,de azért légyszi olvassátok el és válaszoljatok!

Egyik nap átjött hozzánk az egyik rokonunk, a nagybátyám és beszélgettünk az ilyen paranormális dolgokról, meg sztorikat meséltünk egymásnak, így a rokonság,de a legdurvább,amit a bátyám mesélt....

13-14 éves lehetett(már 34 éves) átmentek egyik haverjuk anyjához és az a nő mesélt egy történetek,amikor ő még kicsi volt és végig nézte és hallotta, ami történt!

Volt egy tanyájuk, egy kisebb faluban éltek és az öregek mindig össze jártak pletykálni, meg minden és egyik nap a teheneknek össze volt rágva a tőgyük,de senki nem tudta mért?Még is mi tehette,vagy ki?és ez így volt másnap is és harmadnap a lány(a nő) apja és még vki este kimentek és figyelték,h mi tehette ezt és egyszer csak megjelent,egy fekete kutya és rágni kezdte a tehenek tőgyét,ekkor ők elő bújtak a bála mögül és megszúrták a kutya lábát és szűkölve elszaladt.

Másnap jön hozzájuk át a szomszéd öreglány,mint általában egy jó kis pletyizésre és sántít...leül beszélgetnek meg minden és egyszer csak rá kérdeznek a lány szülei a rokonok,h mi baja a lábának?Azt mondja,h semmi,csak beütötte,de elég gyanúsan néznek rá és nem akarja megmutatni,h mi történt,de ekkor a lány apukája fel tűrte a szoknyáját,már mint így felkapta és letépte a lábáról a kötést és ott volt az a 4 pont a lábában,a vasvilla nyoma,azt elfelejtettem írni,h az öreglány mindig feketében járt miután, meghalt a férje.

Mindenki ledöbbent és az öreglány vissza húzta a szoknyát és elment és soha többet nem járt többé át...

Ez nekem is hihetetlen,csak,h a bátyám mesélte és neki meg a barátja anyukája,aki gondolom nem hazudozna ilyeneket nekik...

Szerintetek?Hisztek az ilyen alakváltásban?


2010. aug. 26. 11:08
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
úr isten én már hallottam sok féle történetet de ez... ez már dúrva
2010. aug. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
szerintem lehet igazság alapja :)
2010. aug. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Ez csak egy jó legenda, nálunk macskával van ez a sztori (abonyi vagyok)
2012. febr. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!