Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Aki hisz az ilyenekben, a...

Aki hisz az ilyenekben, a kettő közül melyik igaz?

Figyelt kérdés

Aki álmunkban szeret,az a valóságban is.

vagy

Az álmoknak mindig az ellenkezője igaz.


Fontos lenne,gyakran álmodom azt,hogy az a srác,akit szeretek,utál,az unokatesóm meg szerelmes belém...


2011. febr. 26. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Figyelj , én nem hiszek az ilyenekben de az álmoknak van valóság tartalma.


Álmodban csak gondolkodol. De nem úgy mint nap közben. Egyszerre akár 100-700 dolgon is gondolkozol. ÉS a történteket jobban fel tudod dolgozni átgondolni.


Ha azt látod hogy szeret akkor valami ojasmi lehet hogy a reakcióiból úgy gondolod hogy lehetséges.


De persze felőlem ragaszkodhtasz az ezotériához. Nekem ez a véleményem.

2011. febr. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az álmok a tudatalatti üzenetei. Van, hogy a vágyainkat, az érdeklődési körünket, a félelmeinket, esetleg a mindennapjainkat jelenítik meg és van, hogy szimbólumokkal üzen, amit a saját élethelyzeteinkre kell lefordítanunk.

Lehet még hallani nagyritkán olyan álmokról, amikben a jövőnkre van utalás.

De ezek a szeret-nem szeret álmok inkább a reményeinket, vagy a félelmeinket mutatják általában.

2011. febr. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 emlya ***** válasza:

Ez így igaz, ahogy az előttem szólók mondják.

Viszont az általában tényleg igaz, hogy ha példűul valakinek megálmodod a halálát, akkor az az illető annál egészségesebb lesz. Szóval nem tudom.

2011. febr. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az álmoknak olykor van üzenetértéke,olykor nincs.Van úgy,hogy szimbólumokban nyilvánul meg,van úgy,hogy konkrét,valós eseményekben.Az álmát mindenki maga tudja hitelesen értelmezni.Szerintem álmod önbizalomhiányról,szerelemféltésről árulkodik.Továbbá unokatesód környezetében talán valóban van alaki,aki vonzódik hozzád.Talán.
2011. febr. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,hasznosak voltak!:)

És megnyugtattatok.Akkor remélem,tényleg csak azért álmodom,hogy utál,mert ettől félek,és nem azért,mert tényleg utál:)

Egyébként még jöhetnek válaszok,vélemények!:)

2011. febr. 26. 21:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!