Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ki hisz az ilyenekben?

Ki hisz az ilyenekben?

Figyelt kérdés

Tudom,h amit most lefogok írni nagyon,de nagyon szürreális,de azért légyszi olvassátok el és válaszoljatok!

Egyik nap átjött hozzánk az egyik rokonunk, a nagybátyám és beszélgettünk az ilyen paranormális dolgokról, meg sztorikat meséltünk egymásnak, így a rokonság,de a legdurvább,amit a bátyám mesélt....

13-14 éves lehetett(már 34 éves) átmentek egyik haverjuk anyjához és az a nő mesélt egy történetek,amikor ő még kicsi volt és végig nézte és hallotta, ami történt!

Volt egy tanyájuk, egy kisebb faluban éltek és az öregek mindig össze jártak pletykálni, meg minden és egyik nap a teheneknek össze volt rágva a tőgyük,de senki nem tudta mért?Még is mi tehette,vagy ki?és ez így volt másnap is és harmadnap a lány(a nő) apja és még vki este kimentek és figyelték,h mi tehette ezt és egyszer csak megjelent,egy fekete kutya és rágni kezdte a tehenek tőgyét,ekkor ők elő bújtak a bála mögül és megszúrták a kutya lábát és szűkölve elszaladt.

Másnap jön hozzájuk át a szomszéd öreglány,mint általában egy jó kis pletyizésre és sántít...leül beszélgetnek meg minden és egyszer csak rá kérdeznek a lány szülei a rokonok,h mi baja a lábának?Azt mondja,h semmi,csak beütötte,de elég gyanúsan néznek rá és nem akarja megmutatni,h mi történt,de ekkor a lány apukája fel tűrte a szoknyáját,már mint így felkapta és letépte a lábáról a kötést és ott volt az a 4 pont a lábában,a vasvilla nyoma,azt elfelejtettem írni,h az öreglány mindig feketében járt miután, meghalt a férje.

Mindenki ledöbbent és az öreglány vissza húzta a szoknyát és elment és soha többet nem járt többé át...

Ez nekem is hihetetlen,csak,h a bátyám mesélte és neki meg a barátja anyukája,aki gondolom nem hazudozna ilyeneket nekik...

Szerintetek?Hisztek az ilyen alakváltásban?


2010. aug. 26. 11:08
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:

Mi van?!

Nem kamuztam, ezt nekem is csak mesélték!

Gondoltam megosztom veletek,h mi a véleményetek,de hát...mind1, azért köszi a válaszokat....

2010. aug. 26. 16:25
 22/33 anonim ***** válasza:

Én szeretem az ilyen történeteket :D

De elhinni azért elég nehéz... Szerintem is csak egy falusi mendemonda X)

2010. aug. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom....amikor egy 10 éves

kislány nézte végig és aztán felnőtt korában elmesélte a bátyámnak...én se hinném el,de téll...elég szürreális..

2010. aug. 26. 16:31
 24/33 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


A vasvilla csak akkor tud bele álni (mind a 4) Ha oldal szurodik bele ami nem kizárt...

De csak ha ekkora kutyárol van szó

2010. aug. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
úgy mesélte,h egy nagy fekete farkas szerű kutya volt...nem tudom mit kell ezen most ennyit lovagolni,ha azt írtam volna,h egy Yorkshire,akkor igen nagy kamu lett volna...
2010. aug. 26. 19:17
 26/33 anonim ***** válasza:
yorkshirexD ezen jót röhögtem ahogy elképzeltem: DD
2010. aug. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
:D
2010. aug. 27. 14:07
 28/33 anonim ***** válasza:

alakváltás... kémiai szinten, ha az anyag molekuláris felépítése változik esetleg új anyag jön létre. Ilyen szinten igen :D

Biztos véletlen egybeesés. Ilyen lehetetlenségekben azért hittek régebben az emberek, mert a hatalmas természeti erőket, katasztrófákat, véletlen egybeeséseket meg akarták valahogy magyarázni, és amikor egy olyan ember mondott ilyet, aki "tudott varázsolni" persze, hogy mindenki elhitte neki.

Ilyen az ember. A véletlenben, a "rendetlenségben" próbálja a rendszert keresni, innen származik, hogy régebben hittek az ilyenben.

Vannak olyan emberek, akik ma is hisznek benne, mert az évszázadok folyamán szinte az emberek vérébe ivódott, hogy az ilyen megmagyarázhatatlan dolgokat "varázslattal", vagy más földön túli jelenséggel magyarázzák. de ha logikusan belegondol az ember az ilyenbe... elmosolyodik. Persze más az egész hatása, ha az emberrel történik a dolog. a lényeg, hogy véletlen.

2010. aug. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

Nem köllött vóna akkorá húzni abbó az üvegbő XD

Rengeteg ilyen legenda van, anyukám mesélt hasonló storyt... hogy ezzel meg azzal a rokonával történt, ez meg az mesélte... és mindegyik fent van neten mint falusi legenda, meg hasonlók!

2010. aug. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)Igazatok van:D
2010. aug. 28. 12:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!