Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mitől lehetett ez a dolog?

Mitől lehetett ez a dolog?

Figyelt kérdés
Tegnap egyedül voltam itthon és 11 óra fele készültem aludni. Már minden villanyt lekapcsoltam, be is takarództam mikor egyszer csak bekapcsol a TV. Na mondom ráfeküdtem a távirányítóra. De nem. A közelemben se volt. És adás se volt a TV-ben csak fekete-fehér hangyás képernyő.
2010. aug. 21. 09:37
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
De alapból nem is volt bekapcsolva a TV.
2010. aug. 21. 14:35
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nem tudom, de én nagyon megijedtem volna a helyedben:D A gondot nem tudom, de a mi nappaliban lévő tévénk is folyton bekapcsolt. Apa azt mondta, hogy a készülékkel van baj, de nem akarom elhinni, vagyis jobban szeretném ha valami természetfeletti legyen, bár akkor talán félnék xD
2010. aug. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk bekapcsol, ha elmegy az aram, ez keszulekfuggo. Nagymamameknal is tobbszor volt mar olyan, hogy az ejszaka kozepen arra keltunk, hogy a nappaliban uvolt a tv. Kimentem, nem volt ott senki, tehat magatol kapcsolt be.

Meg nem is olyan reg volt, hogy elment az aram, en kinyomtam a tv fokapcsolojat, de aztan ugyanugy visszakapcsolt valamikor ejjel, en meg kimentem, de nem talaltam a taviranyitot, aztan valami idiota helyen volt, viszont nem tudtam vele kikapcsolni, szoval kinyomtam a fokapcsolojat, de reggelre megint ment. Szerintem csak sz.arakodik a tv es nem az ufok probalnak igy kontaktolni velem..

2010. aug. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
De nekem normális a TV-m. Nincs vele semmi csak akkor egyszer bekapcsolt.Hang se volt meg semmi csak hangyás képernyő.
2010. aug. 22. 15:21
 15/20 anonim válasza:
nekem is volt ilyesmi.hajnali 3 felé felébredtem , ment a tv-m és be volt kapcsolva a "szundi" még 9 perc volt a kikapcsolásig. 10-11 körül alhattam el, és a max 120 percig lehet beállítani hogy magától kikapcsoljon. pár napig gondolkodtam rajta,de nem tudtam meg ugyhogy nem is nagyon izgat.
2010. aug. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
kérdeztek valamit.nem?hátakor szépen kéne neki válaszolni. na és én meg északa alig tudok elaludni mert úgy érzem hogy figyelnek és bántani akarna.
2010. aug. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

nemtom de a hangyás képernyő nem hangyás hanem mákostészta

én a samaraval szoktam enni a mákostésztát a tv-ből

2010. aug. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

ilyen velem is volt, majdnem beszartam... nyaralni voltunk a családommal én a hugommal aludtam egy szobában, a szüleink a folyósó másik oldalán.

esett éppen az eső az erkély ajtó nyitva volt, lehettt hallani ahogy a cseppek koppannnak a padlón. ez olyan 11 körül lehetett, csend volt már... de 1x csak bekapcsolt a tévé és piros alapon sárga betűkkel kiírta a következőt: Üdvözöljük gatyatetőn a Grandhotel szálló 152-es szobájában. én is azt hittem h ráfeküdtem talána távkapcsolóra de nem. az asztalon hagytuk.

egyszerüen bekapcsolt, aztán kb. 20 mp múlva ki is kapcsolt magától.

én a viharnak tulajdonítom, biztosan az eső vagy a szél zavarta meg a rendszert.

2010. aug. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Pár éve nekem bekapcsolt a Minimaxra...pont gépeztem a távirányító meg az ágyon volt :D először kicsit beszartam de nem nagyon érdekelt..kikapcsoltam:D

elmondtam tesómnak és azt mondta h olyan már vele is volt

ki tudja mi az...:D

2010. aug. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
velem is volt már nem is 1x de nekem kikapcsolni is szokott hát nem mondom megikettem mikor 11 kor kikapcsol xD nekem azt mondták h áramingadozástól ki kapcsolhat de be nem igazán
2010. aug. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!