Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez valami negatív dolog lehetett?

Ez valami negatív dolog lehetett?

Figyelt kérdés

Ez nem most történt amit leírok, úgy 12 éves lehettem, mikor anyukám hirtelen elkezdett éjjeleken át köhögni és nem egyszer mesélte, hogy álmában egy fekete alak kalappal a fején folytogatja.Persze senki nem hitt neki.Egyszer viszont felkeltem az éjszaka közepén átmentem anyuhoz és láttam az ágy mellett a férfit, aki épp anyu felé nyúlt.

Mikor észrevette hogy én látom eltűnt a falon keresztül de többet anyunak nem volt ez az álma és köhögni sem köhögött.Nem álmodtam mert utána rögtön felébresztettem anyut, hogy elzavartam azt a "valamit".Szóval két lábbal és ébren álltam a földön.Sajnos anyukám azóta már nem él.

De annyi érdekes dolgot olvastam már itt, hogy gondoltam leírom és megkérdezem hogy szerintetek mi lehetett.Köszönöm az értelmes válaszokat!!


2010. jún. 29. 15:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
41%
Ez könnyű : David Copperfield
2010. jún. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon érdekes dolog! Rendesen felállt a szőr a hátamon! Ezek után nem fogok tudni aludni, és ez most nem vicc! Remélem gyorsan elfelejtem, mert most tényleg megvagyok ijedve! Én ehhez csak annyit tudok szólni, hogy még pont abban a korban jártál, amikor még láthattad a szellemeket, ugyanis 12 éves korig a gyerekek lássák a szellemeket, hogy ez igaz e vagy sem, az most mind1, de te LÁTTAD és az a lényeg! Én a helyedben egy ilyen ezoterikus szakmát művelő személyhez elmennék, e-mailt írnék neki! És hogy bírtál ezek után aludni? ÉS még valami, esetleg olyan személy lehetett aki haragosa volt a mamádnak a szellem. Amikor meglátott, lehet, hogy rájött pl. nem is őt kellett volna bántania, vagy hasonlók. Remélem írsz írásomra valami reakciót!
2010. jún. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
az előző vagyok! Hogy negatív-e , nem feltétlenül! Rád nézve meg pláne! Gondolj csak bele, sokat köszönhet a mamád neked!
2010. jún. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%
Egy ismerősömnél is járt valami hasonló, azt mondta, shtriga-nak hívják.
2010. jún. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

100% hogy igazat irsz en ebben nem ketelkedem.

A nagypapam mielott meghalt, ejjeleken at latott egy alakot, aki az agya mellett allt, es reggel mindig arrol szamolt be, hogy "mar megint jottek ertem, de meg mindig nem vittek el, mikor visznek mar el?" Papa meg akart halni, hogy mamaval lehessen...

Hamarosan elvittek :(

2010. jún. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
68%

ma 16:22


nem 7 vagy 8 éves korig látják a szellemeket?

2010. jún. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez valtozo, h ki meddig erzekeli a szellemeket... en mar olyant is hallottam, hogy 3-4 eves korig, de 7-8 evesrol is olvastam.. viszont vannak akik meg felnott korukban is siman. eleg csak itt nezelodni ebben a temakorben, vannak erdekes tortenetek.
2010. jún. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
64%

TE JÓ ÉG!

olvastam és egyszerre csak elkezdtem erősen könnyezni, libabőrös lettem...és nagyon féltem

2010. jún. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem csak odakepzelted, miutan anyukad ezt elmondta neked. Kicsi voltal meg, kibotorkaltal ejszaka, persze, hogy kepzelodtel. En pl allandoan pokokat meg lepkeket latok a falon, pedig nincs ott semmi. Szerintem ez tortent
2010. jún. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Striga?:)


Könyves Kálmán már ezer éve is tisztában volt azzal, hogy nincsenek sztrigák.


Egyébként a sztriga az a boszorkányfajta, amelyik képes alakváltozásra is, akár állati alakok felvételére is.

2010. jún. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!