Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez valami negatív dolog lehetett?

Ez valami negatív dolog lehetett?

Figyelt kérdés

Ez nem most történt amit leírok, úgy 12 éves lehettem, mikor anyukám hirtelen elkezdett éjjeleken át köhögni és nem egyszer mesélte, hogy álmában egy fekete alak kalappal a fején folytogatja.Persze senki nem hitt neki.Egyszer viszont felkeltem az éjszaka közepén átmentem anyuhoz és láttam az ágy mellett a férfit, aki épp anyu felé nyúlt.

Mikor észrevette hogy én látom eltűnt a falon keresztül de többet anyunak nem volt ez az álma és köhögni sem köhögött.Nem álmodtam mert utána rögtön felébresztettem anyut, hogy elzavartam azt a "valamit".Szóval két lábbal és ébren álltam a földön.Sajnos anyukám azóta már nem él.

De annyi érdekes dolgot olvastam már itt, hogy gondoltam leírom és megkérdezem hogy szerintetek mi lehetett.Köszönöm az értelmes válaszokat!!


2010. jún. 29. 15:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
könyves kálmán mit tud erről?.. azért mert ő nem látott ilyet még nem kell kijelenteni hogy nem létezik
2010. jún. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Köszönöm, hogy válaszoltatok!Már nem is tudom ki írta, hogy képzelődtem, de könnyű mindent a képzelettel magyarázni amire az ember nem tudja a magyarázatot!Ha képzelődtem, akkor anyukám miért nem látta utána többet és miért nem köhögött!?Persze elfogadom a te véleményed is erre csak válaszoltam.Nem hiszem, hogy felkeresnék valami ezotériával foglalkozó embert, mert már rég volt.Egyébként én sem nagyon hittem az ilyen dolgokban, de most 24 éves vagyok és annyi minden fura történt már velem ami megmagyarázhatatlan hogy kezdek hinni.Ezekkel a dolgokkal úgy vagyok, ha mindegyiket ráfognám a képzelőerőmre akkor az olyan mintha nem mernék szembenézni azzal, hogy felsőbb rendű "dolgok" lehet hogy mégis vannak.Most azon a szinten tartok, hogy megpróbálom ezt magamban tudatosítani és elsősorban elfogadni, együtt élni vele ja és nem hülyének nézni a hasonló dolgokat megélt embereket, mert sajnos úgy látom itt sokan azt csinálják, csak azért mert velük még nem történt semmi ilyesmi.Én az ő helyükben inkább csendesen örülnék ennek.Még egyszer köszönöm és szép napot!
2010. jún. 30. 14:09
 13/18 anonim ***** válasza:

Ne haragugy de nekem is lehetne egy kérdésem.

Le írnád nekem ide hogy hogyan halt meg az anyukád, és hogy hány évvel azután amikor 12 voltál?


Én hiszek benne velem is történek fura dolgok, amikbe most nem mennék belle

2010. jún. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Huu de rossz lehetett :Sén hiszek neked.

Van egy unokahúgom aki 4 éves... és szokta mesélni az unokanővérem, hogy amikor este lefekszenek akkor felszokott kiabálni az unokahúgom, hogy van ott valami szellem..szóval tényleg látják a kicsik.

2010. júl. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Anyukám 8 évre rá halt meg 2006-ban tüdőrákban...

Furcsa nem?Sajnos ez van...Köszönöm, hogy válaszoltatok!

2010. júl. 1. 13:41
 16/18 anonim válasza:

furcsa dolgok tényleg történnek...

nekem is volt már olyan, hogy telómon zenét hallgattam, ledobtam az ágyamra, és ugy pár másodpercre arréb mentem

. egyszer csak azt vettem észre, hogy halkabb a zene, és hogy nincs ott a telóm az ágyamon. követtem a hangot, és két szobával arréb megtaláltam...

nem járt arra közben senki...

ugyhogy azota én már mindenben hiszek, sztem igazad lehet...

2010. júl. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

nekem egyszer volt egy olyan hogy néztem a tv-t és sehol sem találtam a távirányitot pedig emlékeztem hogy a fejemhez tettem.

levettem az ágyról mindent ágyneműt, lepedőt mindent ami rajta volt, azt hittem én avygok a hülye, után lenyugodtam mindent visszapakoltam lefeküdtem a fejemhez nyultam és ott volt..érdekes...nem? ez amugy már többswzör is megesett különböző tárgyakkal...

2010. júl. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Sztem a távirányitó végig ott volt csak nem veted észre:D
2011. jan. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!