Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért lehetett negatív a tesztem?

Miért lehetett negatív a tesztem?

Figyelt kérdés

Éppen 7 napja késik a mensim, ma reggel teszteltem (Corax), és határozottan negatív lett. Lehet ez még korai tesztelés? Vagy egyértelműen nem baba, hanem más miatt késik?

Hozzá tartozik, hogy egyáltalán nem készültünk most babára, ráadásul a várt mensi előtt 8 nappal voltunk együtt a párommal (és még később). Kizárnám a stresszt, illetve a magamnak való bebeszélést, mint lehetséges tényezőket, mivel ezek most egyáltalán nem játszanak.

A hasam feszül, és kissé felpuffadt, a mellem szintén, és igen gyakran pisilek, de ez minden, amit érzek. Semmi jele, hogy készülne megjönni.


2009. dec. 31. 09:35
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Csak a korrektség kedvéért még néhány pontos adat:

nov. 25-én jött meg utoljára, dec. 25-re vártam. A peteérés "papíron" dec. 11. körül volt, az együttlét (amelyik gyanús) dec. 17-én. Tehát kicsit később, mint a pém, de akár a pém is késhetett. Mindezek fényében korán teszteltem? Volt ideje egyáltalán beágyazódni a babának, ha megfogant?

2009. dec. 31. 09:54
 2/13 anonim ***** válasza:
Szia! Ha 17-én voltatok együtt, akkor már megtörténhetett a beágyazódás (10-12 nap) A teszt lehet, hogy még nem mutatta ki, mert nem volt annyi HCG, amit a teszt érzékel. Ha viszont 11-én volt ovud, akkor a 17.-e már késő volt, mivel a petesejt 24 óráig termékenyíthető meg.
2009. dec. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nem mintha erre Te tudhatnád a választ, de:


akkor miért késik? ráadásul ennyit...


Persze köszönöm a válaszod. :)

Nyilván, ha továbbra sem jön meg, akkor kb. 1 hét múlva újra tesztelek.

2009. dec. 31. 10:01
 4/13 anonim ***** válasza:
Az ovu körül csak 17.-én voltatok együtt? Az már nagyon későn volt!!!!Az ne legyen gyanus.Több mindentől is késhet,sőt ki is maradhat a mensid.A leirtak alapján meglepődnék,ha baba lenne a késés mögött!
2009. dec. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Késhetett az ovud is. Éreztél valami jelét valamikor? Vagy csak számoltál? Ha késett, akkor belefér, hogy még(!) nem mutatja teszt.
2009. dec. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nem éreztem, de igazából sosem szoktam különösebb jelét érezni az ovunak... Nem számítottam én sem babára, most abszolút nem is volt tervezve, fel sem merült, csak már néhány nap késés után kezdtem gyanakodni. Különösen, hogy abszolút semmi nem utal mensire, már arra gondoltam, hátha elszámoltam magam, és csak később esedékes, és nem is késik, de nov. 25 után már rég meg kellett volna jönnie.

De tényleg marad a tesztismétlés pár nap múlva, ha addig nincs változás.

2009. dec. 31. 13:00
 7/13 anonim ***** válasza:
Szia!Bárki bármit mond igenis lehet baba!Én pont így jártam!Szept.29-én jött meg.Nem voltunk együtt csak okt.22-én és 24-én.Tehát jóval a HIVATALOS pém után!Okt.28-án kellett volna megjönnie és semmi!Teszteltem nov.2-án.Az negatív lett!majd Teszteltem nov. 8-án is és az lett pozitív!Dokihoz mentem nov.12-én és még semmit nem látott kivéve azt.hogy nagyon vastag a méhnyálkahártya.Tehát még nagyon pici volt!Majd nov.19-én volt már látható a petezsák és a szikhólyag,ami azt jelenti,hogy akkor voltam 5 hetes!Ja, és ugyanezek voltak a tüneteim!Még a főnököm rám is szólt,hogy nincs olyan ember akinek ennyit kell pisilnie!:)))Szóval várj még pár napot és tesztelj újra!Üdv: 12 hetes kismama
2009. dec. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm, és gratulálok Neked! :)

A helyzet az, hogy bár tényleg egyáltalán nem terveztük, nem számítottunk rá, és a körülmények sem a legideálisabbak most (...), valahogy mégis annyira reménykedem benne, hogy baba lesz. Ha már ennyit késett, most már ne is jöjjön meg :)

Korábban sokat próbálkoztunk, pár hónapja felhagytunk vele. Tehát baba esetén most megvalósulna az "akkor érkezik, amikor egyáltalán nem számítasz rá" :)

2009. dec. 31. 14:16
 9/13 A kérdező kommentje:

Próbaképp pisiltem egy ovutesztet is (maradt még raktáron :)

Nagyon halvány pozitív lett.

Azt hiszem, kezdek nagyon rápörögni...

2009. dec. 31. 15:11
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia! Majdnem egy cipőben járunk! Az én ciklusaim 30-33 naposak voltak, de amióta babával próbálkozunk (másfél éve), a 30-38 naposig már minden előfordult. Utoljára november 22-én volt meg, tehát túl vagyok a 40. napon. Tegnap elkezdtek feszülni a melleim, kb. már egy hete fájdogál a hasam, viszont a tegnapi tesztem (szintén corax)negatív lett. Bár a mi esélyeink a spontán babához nagyon csekélyek (katasztrofális spermakép miatt úgy néz ki, hogy lombik lesz), mégis elkezdtem reménykedni....

Ez volt az első hónap, hogy nem számolgattunk, nem figyeltem magam, hiszen megmondták, hogy segítség nélkül nem lesz baba.

Bocsánat, hogy hosszú voltam, mindenesetre drukkolok Neked!

2010. jan. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!