Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért lehetett negatív a tesztem?

Miért lehetett negatív a tesztem?

Figyelt kérdés

Éppen 7 napja késik a mensim, ma reggel teszteltem (Corax), és határozottan negatív lett. Lehet ez még korai tesztelés? Vagy egyértelműen nem baba, hanem más miatt késik?

Hozzá tartozik, hogy egyáltalán nem készültünk most babára, ráadásul a várt mensi előtt 8 nappal voltunk együtt a párommal (és még később). Kizárnám a stresszt, illetve a magamnak való bebeszélést, mint lehetséges tényezőket, mivel ezek most egyáltalán nem játszanak.

A hasam feszül, és kissé felpuffadt, a mellem szintén, és igen gyakran pisilek, de ez minden, amit érzek. Semmi jele, hogy készülne megjönni.


2009. dec. 31. 09:35
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Nagyon kedves vagy, köszönöm!

Azért én is Neked, és remélem, hogy Benneteket is, és minket is kellemes meglepetések érnek majd nemsokára! :)

És boldog új évet kívánok!

2010. jan. 1. 13:31
 12/13 anonim ***** válasza:

SZia!


Hogy alakultak a dolgok? Kiváncsi vagyok. :-)

2010. jan. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Ó, bocsi, csak most vettem észre, hogy érdeklődtél. Hátha olvasod: akkor semmi babás dolog nem történt sajnos, 10 nap késéssel megjött, már nem is volt időm újra tesztelni. Azóta először most merült fel újra a baba gondolata, bár most még nem késik, azért reménykedem, talán esélyes. De nem akarok nagyon rápörögni.
2010. júl. 30. 15:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!